×

Фестиваль «ART Poltava» об’єднав молодь з різними вподобаннями

29 червня в Полтаві вже вшосте пройшов фестиваль творчості «ART Poltava». Цього року захід відбувся на території Корпусного парку. Він об’єднує людей з абсолютно різних сфер та доводить, що будь-яка людина творча. На фестивалі кожен поринає в атмосферу мистецтва, надихається та поповнює свій запас творчих ідей.

Організатором «ART Poltava» стали Полтавська обласна молодіжна організація «Покоління Google» та творчі особистості міста. До заходу долучаються музиканти, поети, актори, художники, хендмейдери, архітектори, танцюристи, підприємці, фудблогери.

Адміністратор «ART Poltava» Маргарита Антонець розповідає, що ідея заходу – дати можливість полтавцям випробувати свій талант, замислитись над особистим покликанням, насолодитись спілкуванням та просто відмінно провести час.

Захід проводився безплатно та організований для всіх категорій молоді. До його програми входять акустичні концерти, різноманітні семінари, лекції, виставки, театральні вистави, арт-шоу.
– Кожного року фестиваль збільшує свої масштаби. Нині працює 12 зон. Головна мета – аби кожна людина відчула себе творчою. У цьому році фестиваль тривав один день, з 12 до 21 години. На території Корпусного парку діяло шість локацій: музична територія, арт та хендмейд, поезія та театр, дитяча та сімейна, територія краси та здоров’я та Lounge zone. Наступного року плануємо додати щось нове, – розповідає керівник музичної території Євген Стоян.

Для всіх охочих провели безплатні майстер-класи, тож кожен мав змогу знайти собі заняття до душі.

Молода мама Олена Павлюк залишилась у захваті від майстер-класу з приготування справжньої італійської пасти:
– Ніколи не пізно спробувати щось нове. Уперше спостерігала, як за 30 хвилин зробили заготовки для пасти. Отримала задоволення від спостереженням за процесом приготування та від лекцій професійного кухаря-чоловіка. Сподіваюся, що його настанови стануть мені в пригоді, коли буду готувати вдома вечерю.
Для поціновувачів музики на фестивалі підготували концерт за участі гуртів та сольних виконавців, які виступали в різних жанрах. Концепція «Арт Полтава» – різноплановість та багатоманітність стилів.

Серед учасників заходу – рок-гурт «Allight». Виступи цих музикантів можна було побачити та почути на різноманітних сценах міста.
– Усі стилі музики прекрасні, особливо, якщо люди своєю творчістю висловлюють те, що вони відчувають. Виступаємо у різних стилях: рок, гранж та пост-панк. Надихає нас на нові пісні життя – усе, що зачіпає наші душі, виливається в музиці. Ми готові виступати і підкорювати сцени не тільки Полтави, але й усієї України, – ділиться соліст та гітарист гурту Олексій Український.

На території Lounge zone грали в інтелектуальні ігри: мафія, діксіт, фемеллі, піца, актівіті та ін. Адміністратор Lounge zone Єгор Кривошапка впевнений, що скрізь, де є гра, панує здоров’я та радість дитячого життя.