×

Головний поліціянт Полтавщини приймає громадян щосереди

До уваги полтавців.18 вересня о 15.00, у приміщенні Полтавського відділу поліції (м. Полтава, вул. Сковороди, 2-Б) начальник поліції Полтавщини Андрій Замахін проведе особистий виїзний прийом громадян.

Відповідна інформація про захід з’явилася на офіційному сайті Національної поліції Полтавської області, а також у її профілі в соціальній мережі Facebook.

За словами речника ГУНП в Полтавській області Юрія Сулаєва, такий прийом здійснюється щосереди та став плановим заходом діалогу з громадою:

– Кожного разу до нас звертається багато громадян не лише з Полтави, але й інших районів області. Щотижня на таких виїзних прийомах ми консультуємо близько 20 чоловік. Зауважу, що, окрім розгляду конкретних ситуацій, ведеться тісний діалог щодо якості надання послуг поліцією Полтавщини. Начальник поліції або його заступник радо приймають не лише побажання, але й конструктивну критику, оскільки це допомагає покращити роботу управління. Тож чекаємо всіх, кому потрібна якісна консультація з приводу будь-яких протизаконних вчинків та проступків.


Нагадаємо, щоб потрапити на прийом, потрібно попередньо записатися за телефоном: (0532) 51-74-04 або подати звернення через офіційний сайт Національної поліції Полтавської області.