×

«Горіла сосна, палала…»

Лише сьогодні рятувальникам вдалося ліквідувати масштабну лісову пожежу, яка 16 вересня о 16.00 виникла в масиві ДП «Новосанжарське лісове господарство» – між селами Руденківкою і Пудлівкою. Її загальна площа склала 200 гектарів.

На місце пожежі були направлені підрозділи ДСНС з Полтави, Кременчука, а також із Новосанжарського, Решетилівського та Козельщинського районів. Було залучено мобільну групу та офіцерський склад Головного управління ДСНС в Полтавській області. Всього від ДСНС для гасіння пожежі залучено: 14 одиниць техніки та 48 чоловік особового складу. У  ліквідації пожежі брали участь також 2 пожежних літаки ДСНС України. Окрім того, залучалося 12 чоловік та 6 одиниць техніки ДП «Новосанжарського лісового господарства», а також пожежний потяг «Дирекції залізничних перевезень», адже вогонь міг поширитися на два населених пункти – Пудлівку та Мар’янівку.

Завдяки спільним зусиллями вогнеборців, працівників лісового господарства та працівників залізниці пожежу о 19.30 того ж  дня було локалізовано, а близько 7.40 17 вересня ліквідовано повністю.

Вогнем знищено 18,2 гектари лісу, а також 20 гектарів очерету та сухої рослинності. Також у с. Пудлівці згоріли дві покинуті господарчі будівлі, які знаходилися поблизу лісового масиву та 1 господарча будівля у приватному домоволодінні.

Як повідомили в ГУ ДСНС України у Полтавській області, травмованих та загиблих немає. Причина пожежі встановлюється.