×

“Горлиці” – 15 років

Народний аматорський вокальний ансамбль «Горлиця» святкує своє 15-річчя. У  складі  ансамблю  жінки різного віку і професій, різних уподобань і поглядів, але об’єднані однією міцною, потужною, справжньою любов’ю – любов’ю до пісні. Створила колектив у 2006  році на базі центру культури та дозвілля відділу культури Миргородської міської ради Наталія Тараненко. Згодом керівником колективу стала Людмила Совгиря, яка починала роботу в ансамблі на посаді акомпаніатора.

З кожною  репетицією ансамбль удосконалював  свої навички  та  виконавчу  майстерність і  7 вересня 2018 року  отримав почесне звання –  НАРОДНИЙ  АМАТОРСЬКИЙ  КОЛЕКТИВ.

Творче життя учасників народного вокального ансамблю «Горлиця» багате на події і досягнення. За 15 років було багато творчих конкурсів, фестивалів, концертів. 

Його талановиті учасники виступають у музеях і бібліотеках, на урочистостях і тематичних вечорах.

Своїм різноманітним, високопрофесійним репертуаром прекрасні виконавці, чудові талановиті аматори творять світ краси, примножуючи духовну скарбничку української культури народу, бережуть мистецькі традиції і передають їх наступним поколінням.

 За матеріалами міського відділу культури