×

Сьогодні у “Листопаді” – «Голос країни» Магдалена Паскар

22 листопада   о 18.30 у ПД «Листопад» ми матимемо щастя зустрітися у музично-танцювальному шоу «Краса талантів» з популярною виконавицею національного телевізійного проекту «Голос країни»  –  Магдаленою Паскар. Пам’ятаєте, як ще на стадії сліпого прослуховування, коли вона представила  свій  варіант всесвітньо відомого англійського хіта «Людина», її спів змусив усіх членів журі озирнутися до сцени.

«Це був емоційний нокаут!» –  так коментували вони  тоді виступ дівчини, яка з дитинства змушена пересуватися на інвалідному візку. Той виступ зібрав у мережі ЮТУБ понад 1 мільйон переглядів!

Вона вперто йшла до своєї мети –дарувати своїм мистецтвом відчуття любові до життя, втрачати віру і надію, але не здаватися за будь-яких обставин.

Згадаємо слова членів журі.

Дан Балан: «Це артистка високого гатунку, вона є прикладом сили, чарівницею, що вміє музикою створювати райський простір для людської душі».

Потап: « Ти тут знайшла свій дім, ти, наче сонечко…».

Тіна Кароль: «Твоя пісня, ніби твоя власна сповідь – ніжна і чесна».

Монатік: «Я вражений тобою, твоєю силою і твоєю тонкою душею. Ти прийшла з важливою місією донести усім, що в життя не існує нічого неможливого, що треба вірити, бути добрими та йти вперед. Ти ніжна квітка!».

У Полтаві виступ Магдалени об’єднають нові лауреати Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Фабрика талантів», який пройде цього дня як благодійна акція «Від серця до серця».

Моя звернення до полтавців: доторкніться до мистецтва і краси тих, хто обдарований творчо. Виявіть своє благородство і увагу до таланту і ви самі станете багатшими.

Герман ЮРЧЕНКО, голова обласного відділення Національної всеукраїнської музичної спілки, народний артист України