×

Гурт «Пасть крокодила» виступив цими вихідними в Полтаві

14 березня в арт-кафе «Open Kitchen» відбувся концерт гурту «Пасть крокодила», який кілька років тому був учасником телевізійного шоу «Х-фактор».

Концерт пройшов майже в домашній атмосфері, адже в місті на той момент уже почали діяти карантинні заходи.

У Полтаву хлопці приїхали вперше. Перед виступом артистів пригостили нашою фірмовою стравою – полтавськими галушками. Після чого вони одразу почали проводити репетицію.

– Музикою займаюся ще зі шкільних років. Грав у вокально-інструментальному ансамблі. Ще з того часу почав писати власні пісні. І цей досвід допоміг створити гурт «Пасть крокодила», – починає розповідати соліст Володимир Песоцький. – Нещодавно ми випустили альбом. Тож тепер даємо концерти на його підтримку. Вже виступили в Києві, а тепер ось завітали у Полтаву. Далі плануємо гастролі у Харкові та Дніпрі. Також будемо виступати із цим музичним матеріалом на різноманітних фестивалях.

Про участь у проекті «Х-фактор» музикант каже, що це стало важливою сторінкою в творчості гурту:
– Цей проект дав нам гарний досвід та можливість заявити про себе на всю країну. Також зрозуміли, що на такі проекти мають йти колективи, які зацікавлені грати кавери на різні пісні. Ми ж прагнули виконувати авторські композиції. Але, що ж поробиш. У них так влаштоване шоу. Можливо, тому й не пройшли у прямі ефіри. Проте це була чудова платформа для того, щоб заявити про себе, – розмірковує соліст гурту. І додав, що музикантам-початківцям варто ходити на такі проекти. Однак ретельно готуватися до виступів, щоб досягти більш вагомих результатів.

– Володимире,в тебе зелений колір волосся. Це твій повсякденний стиль? Чи у такий спосіб намагаєшся привернути до свого гурту увагу?
– Це моя особиста фішка. У цей колір уже давно фарбуюся. Мені так подобається. (усміхається).

На розсуд глядачів музиканти представили 10 композицій зі свого дебютного альбому #ВКАБИНЕБОМБА. Хлопці працюють у стилі електроніка/рок, реп/рок, drum’n’base, dubstep, EDM.

Виступ гурту “Пасть крокодила”

За словами Володимира Песоцького, хоч у залі й зібралося не багато людей, однак це не зіпсувало настрою і концерт пройшов драйвово.

Після завершення виступу музиканти зробили селфі із глядачами та пообіцяли приїхати із концертами до Полтави ще.

Довідка:

Гурт «Пасть крокодила» заснований братами Песоцькими та Олексієм Бондаруком у Києві в 2017 році.
Вокал, автор музики та текстів – Володимир Песоцький. Бас-гітара – Олег Песоцький. Ударні, семпли – Олексій Бондарук. Стиль музики: електроніка+рок.