×

Як почистити білі кросівки

Підготовка
-        видаліть бруд та пил за допомогою сухої щітки, губки або серветки з мікрофібри. Краще це завжди робити відразу після прогулянки.
-        вийміть шнурки та устілки: їх краще прати окремо за допомогою господарського мила, засоби для виведення плям або відбілювача.
 
1.  Оцет, сода, пральний порошок, 3-відсотковий перекис водню
Змішайте в наступних пропорціях: 2 столові ложки оцту, 1 чайна ложка соди, 2 столові ложки прального порошку, 1 столова ложка перекису. Отриманою пастою нанести на поверхню кросівок і залишити на 10-15 хвилин, після чого змити водою.
2.  Картопляний крохмаль та молоко
Для білих шкіряних кросівок добре підійде паста з картопляного крохмалю, розведеного молоком у співвідношенні 1:1. Густо намажте цією пастою поверхню, а потім зітріть серветкою, змоченою у теплій воді.
3.  Ацетон та оцет
Змішайте ацетон та оцет у рівних пропорціях. Намочіть сумішшю ватяний диск або серветку, пройдіться по поверхні взуття. Після обробки сполосніть її водою.
4.  Міцелярна вода
Підходить для видалення невеликих забруднень із білого взуття. Змочіть у міцелярній воді ватяний диск, ретельно протріть брудні місця.
5.  Зубна паста
Невелику кількість пасти нанесіть на брудне місце і круговими рухами ретельно утріть її сухою зубною щіткою. Змивати пасту потрібно змоченою у теплій воді серветкою або губкою.
6.  Харчова сода
Змішайте соду з водою, до пастоподібного стану. Нанесіть на взуття, утріть зубною щіткою, ненадовго залиште, а потім змийте серветкою або губкою. Для більш відчутного ефекту соду можна змішати із зубною пастою.