×

Як правильно написати листа Діду Морозу?

Напередодні Нового року всі діти задаються питанням: що мені принесе Дід Мороз? Щоб вчасно повідомити чарівного дідуся про те, який подарунок хоче ваш малюк в цьому році, радимо вчасно написати йому листа, і відправить за адресою. Про те, як правильно скласти такий лист і куди його відправити, розповімо сьогодні.

Сідаючи писати лист Діду Морозу, гарненько продумайте, що ви розповісте про себе і що хочете попросити. Почніть лист з вітання, адже вихованим потрібно бути завжди, поцікавтеся у дідуся, як його справи і як пройшов рік з минулих свят. Розкажіть трохи про себе, хто ви, чим захоплюєтеся.

Як пройшов рік

Обов’язково в двох рядках розкажіть, як пройшов ваш рік, які хороші і корисні справи ви зробили, кому допомогли, які ваші досягнення і успіхи.

Побажання

Далі можете переходити до того, що хотіли б отримати в подарунок. Не забувайте про скромність, не просіть багато і занадто дорогі подарунки, адже Дід Мороз повинен підготувати подарунки для всіх дітей на планеті.

Обіцянка

Натомість пообіцяйте Дідові Морозу бути слухняним, старанним учнем, не ображати нікого з оточуючих, захищати слабких і допомагати тим, кому потрібна допомога.

Реклама

Куда відправляти

При бажанні можете доповнити свій лист своїми малюнками, оформити його творчо і покласти в яскравий конверт і доповнити адресою:

08292, Україна, Київська область, м Буча, вул. Інститутська, будинок 22, Дідові Морозу.

Надіслати лист Діду Морозу можна і за київською адресою:

Реклама

01001, Україна, м Київ, вул. Хрещатик, будинок 22, пошта Діда Мороза.

А ще можна написати Санта Клаусу в Лапландію. Ось адреса:

Santa Claus, Post office Arctic Circle, 96930, Rovaniemi, Finland