×

Як вибрати магазинну паску: 7 корисних порад

Ростуть як на дріжджах. Якщо раніше такий комплімент був адресований здобному тісту, то зараз, на жаль, він більш застосовний до цін. Як ти вже встигла помітити, напередодні головного православного свята Великодня вартість продуктів в Україні дуже підскочила. А тому багато господинь приходять до висновку, що паску вигідніше купувати, а не пекти самій. Як правильно це зробити, щоб святкова випічка припала до столу, тобі розповість “ПВ”

Як вибрати якісну паску в магазині

  • Дата випуску. Перш за все зверни увагу, коли виготовлена ​​паска. Багато виробників намагаються наповнити своєю продукцією прилавки магазинів якомога раніше, щоб отримати більше прибутку. Отже місячна давність говорить сама за себе.
  • Термін придатності. Не варто купувати великодню випічку, яка може зберігатися кілька місяців. Це ж стосується і закордонних пасок. Незважаючи на їхню привабливість, вони містять консерванти, що підвищує термін придатності, але негативно впливає на здоров’я. Звідси плавно переходимо до третього пункту.
  • Склад. Перед покупкою випічки в супермаркеті уважно вивчи, з чого виготовлена ​​паска. Якщо в ній присутня пальмова олія або маргарин замість вершкового масла, а замість яєць вказано яєчний порошок, то якість такого десерту не найвища. Та й замість води в пасці має бути молоко.
  • Запах. Навіть крізь щільну упаковку ти можеш вловити, чим пахне випічка. Якщо відчуєш неприємний запах – це має насторожити. Значить, паска зроблена з неякісних продуктів, наприклад, кислого молока або старого жиру.
  • Розміри. Не варто ризикувати, вибираючи кілограмові паски-велетні. Як показує практика, вони можуть бути недостатньо добре пропечені всередині. Краще взяти кілька штук поменше.
  • Зовнішній вигляд. Паска має бути апетитною, красивою, високою, такою, що добре підійшла, з сухою, а не вологою шапкою. Паску з яскравими кольорами посипки або цукатів теж не варто брати, якщо не хочеш заробити алергію від барвників.
  • Упаковка. Без упаковки можна купувати лише випічку, яка щойно була зроблена у власній пекарні супермаркету – так би мовити, в тебе на очах. А ось доставлена ​​звідкись у магазин паска без упаковки повинна насторожити – хтозна, скільки і де вона була, а також, які руки її брали. Ідеальний варіант упаковки – паперова обгортка, поліетилен і картонна коробка.