×

Які навушники кращі – компактні або повнорозмірні?

Вибір навушників сьогодні може перетворитися з елементарної завдання в повноцінний квест, пройти який без допомоги фахівців практично неможливо. Це побічний ефект приголомшливого розмаїття сучасного ринку і експерти інтернет-магазину Музлайн допоможуть нам з ним впоратися. У нашому матеріалі – все, що вам потрібно знати про те, чим відрізняються компактні і повнорозмірні навушники, найпопулярніші представники вітчизняного ринку.

Перше враження

Найбільш очевидна різниця між моделями стосується, звичайно ж, дизайну, компактні і повнорозмірні навушники відрізняються розміром і об’ємом чаш, наявністю або відсутністю амбушюрів, характеристиками звучання, динамічними можливостями і областю застосування.

Програма максимум

Повнорозмірні навушники являють собою досить масивний девайс, що складається з двох чаш великого діаметру з м’якими амбушюрами, які охоплюють вушну раковину по зовнішньому краю. Чаші при цьому скріплені широким оголів’ям, яке можна регулювати по діаметру і, відповідно, силі тиску на кістки черепа. Такі навушники випускаються і в професійному, і в призначеному для користувача сегментах, проте все ж вони більше поширені серед спеціалізованого обладнання, навушників для звукорежисерів, саунд дизайнерів, діджеїв, працівників радіо і телебачення, і так далі. Завдяки своїй конструкції закриті повнорозмірні навушники забезпечують хорошу звукоізоляцію і шумозаглушення, в них зручно працювати, слухати улюблену музику.

Краще менше, та краще

Компактні навушники – це традиційно легкі мобільні навушники-вкладиші:

  • звичайні або вакуумні;
  • бездротові або з гарнітурою.

Вони володіють мінімальною вагою і дуже невеликим розміром, використовуються в основному для звичайного побутового прослуховування музики, навчання і тому подібних завдань, які потребують професійної якості звуку. Проте, існують і девайси класу про в цьому форматі – це сценічні монітори для музикантів інструменталістів і вокалістів.

навушники

Здавалося б, між навушниками повнорозмірними і компактними конструкціями повинна бути відчутна різниця і в ціні, але в реальності її не те щоб не існує, вона швидше зачіпає відмінності технічного характеру – професійні моделі, укомплектовані більш ефективними і якісними акустичними елементами, стоять в рази дорожче, ніж звичайні побутові навушники, як портативні компактні, так і повнорозмірні. Експерти інтернет-магазину Muzline радять вибирати девайс не тільки за ціною, але і звертати увагу на власний комфорт, призначені для користувача потреби і якість звуку.