×

Яскрава подорож у країну дитинства разом із табором «Супутник»

Літо для дітей – незабутня та казкова пора, адже саме в цей час можна вдосталь відпочити від навчання та весело провести вільний час. А в таборі оздоровлення та відпочинку «Супутник» завжди раді організувати цікаве та безпечне дозвілля для малечі.

Днями в закладі офіційно відкрили другу зміну для майже 300 юних полтавців. Серед чудових диканських краєвидів у мальовничому селі Михайлівка юні полтавці зможуть повноцінно оздоровитися та набратися сил. А керівництво та кваліфікований персонал табору з радістю перетворять їхній відпочинок на справжню святкову феєрію.

З нагоди відкриття заїзду для всіх присутніх влаштували святковий концерт, де діти демонстрували свої вокальні та хореографічні дані, а також презентували свої загони. Окрасою заходу став танцювальний номер вожатих під пісню «Рок індійських королів».

До дітей та їхніх батьків звернулася і виконувач обов’язків директора закладу Валентина Волошина. Вона зазначила, що «Супутник» – це своєрідна родина, де плекають табірні традиції та цінності:

– Аби діти запам’ятали відпочинок якнайдовше, для них створена дуже потужна розважальна програма. Окрім внутрішньотабірних заходів, на малечу чекатимуть різноманітні екскурсії та поїздки. Запевняю, що наш колектив робить усе можливе, щоб кожен день зміни був неповторним, а табірне життя – веселим та різнобарвним:

Цього разу заїзд мав мандрівну тематику, тож вожаті та вихователі перетворили зміну на справжнє телевізійне тревел-шоу «Орел і решка». Кожен загін обрав для себе країну та культуру, що мав представляти. Так, на концерті маленькі мандрівники побували у Греції, Грузії, Китаї, Америці, ЮАР, Індії, Бразилії та Японії.
Хореограф табору та педагог-організатор Денис Хорішко підкреслив, що сучасні діти потребують щирості та емоційної відвертості:

– Уже 15 років поспіль приїжджаю у табір. За цей час багато чого змінилося і найбільше змінилися діти. В епоху гаджетів та технічного прогресу ми намагаємось створювати для них комфортну та затишну атмосферу реального спілкування. У «Супутнику» вожаті докладають багато зусиль, аби покращити взаємозв’язки між дітьми та спонукати їх товаришувати між собою. Численні спортивні та творчі змагання, а також гуртки та студії покликані допомогти маленькій особистості розкритися та знайти нових друзів.

За словами дітей, про такий відпочинок годі й мріяти. Так, 9-річна Анастасія Семенченко в захваті від насиченої розважальної програми.

– З друзями постійно ходимо на дискотеку або беремо участь у квестах. Крім цього, подобається відвідувати гуртки та готуватися до заходів, – каже дівчинка.

Її товариш Андрій розповів, що залюбки займається спортом та грає в різноманітні ігри на свіжому повітрі. Окремо діти відзначили смачне та комплексне п’ятиразове харчування. Школярі залюбки їдять свіжі овочі та фрукти, якими їх вдосталь годують.

Студентка фізико-математичного факультету ПНПУ Софія Бобир 11 років присвятила танцям. Займається вихованням малечі вже другий рік поспіль. Дівчина каже, що з радістю вчить дітей чогось нового. Особливо їй подобається навчати їх танцювальних рухів.

Валентина Волошина побажала дітям гарного відпочинку та незабутніх вражень від зміни. А на останок для всіх присутніх прозвучав оновлений гімн табору, після якого відпочивальників відвели до корпусів.