×

Ігри на уламках дитинства: як полтавська малеча бавиться іржавими цвяхами та гнилими дошками

Мешканці будинку № 14/11 на вулиці Головка вкрай занепокоєні небезпечним дозвіллям власних дітей. Річ у тім, що дитячий майданчик, на якому вже кілька років граються дітлахи, перетворився на купу небезпечного сміття. Замість колишніх гойдалок та драбин звідусіль стирчать ржаві цвяхи та гнилі дошки. Аби привернути увагу до своєї проблеми, полтавці звернулися до редакції «ПВ».

Жителька двору Катерина Поплавець гуляє на майданчику разом зі своїм правнуком. Жінка розказує, що іншого майданчика в них немає, тож постійно потрібно слідкувати, аби дитина не лізла на гойдалки та не травмувалася:

– Наш майданчик не просто несправний, а взагалі аварійний. На сьогодні жодна з конструкцій не закріплена належним чином і при контакті з дитиною небезпечно хитається. А нещодавно одна гойдалка повністю впала. Просто шокована таким ставленням управління ЖКГ до своїх безпосередніх обов’язків, адже йому взагалі немає до нас діла.

Засмучена таким станом дитячого майданчика і мати трьох дітей Анна Ахмад. Вона неодноразово зверталася до ЖЕО, управління ЖКГ та особисто до начальника управління з питань ЖКГ представника команди Олександра Удовіченка «Рідне місто» Олексія Чепурка, але отримала лише пораду – робити майданчик за свій кошт:

– Ми з іншими мешканцями будинку багато разів зверталися та надавали фотографії цього жахіття. Та нас відверто ігнорують, вочевидь, не вважаючи цей майданчик проблемою. Окрім цього, нам зухвало запропонували самостійно зібрати гроші з жителів двору та почати будувати нормальні гойдалки й каруселі. Але тут проживає багато пенсіонерів та багатодітних сімей, тож ми не маємо таких коштів. Переконана, що міська влада повинна працювати на благо громади, а не задля своїх інтересів.

Нині обурені полтавці переконані, що, лише привернувши увагу громадськості, можливо досягти певних успіхів та вирішити це болюче для громадян питання. Адже кожному з них хочеться жити в комфортному та безпечному місті.