×

Історія кохання на полтавській заправці

4 жовтня в Полтавському обласному ДРАЦС одружилася пара полтавських молодят. Наречена працює на заправці, наречений – водій-далекобійник. Валерія та Сергій Лукашенки розповіли кореспонденту «ПВ» історію свого кохання.

Валерія Лукашенко каже, що познайомилися вони в останні дні весни. Сергій заїхав перед відрядженням заправити фуру. «Поки я заливала бензин у бак, він стояв мовчки, дивився на мене і посміхався», – розповідає дівчина.

Сам Сергій зізнається, що закохався в незнайомку з першого погляду:

– Не думав, що можу зустріти на заправці таку молоду привабливу дівчину. Перше, що запам’яталось, – це її блакитні очі, ніби безкрає небо.
Повертаючись додому, він не зміг проїхати повз заправку. Захотів знову побачити красуню, яка не виходила з його думок ні на мить. Як познайомився, зрозумів, що це саме та єдина, яка йому потрібна. І він зробить усе, аби вона була щаслива.

Далі були приємні миті знайомства. Вони пізнавали одне одного та все більше закохувалися.

Сергій згадує, які теплі емоції виникали, коли повертався з рейсу додому. «Таке гарне відчуття, коли поряд з людиною тобі наскільки добре, що не хочеться нікуди йти», – ділиться хлопець.

Швидко промайнуло перше спільне літо вже як пари. Перші обійми, перші поцілунки, перші чекання: три місяці – як один день.

– Навіть не могла уявити, що бувають такі гарні стосунки на відстані. Кожного ранку він писав мені «Добрий ранок, мила», а я бажала йому щасливої дороги. Кожної зустрічі між нами виникала ніби іскра, – розповідає дівчина.

Прийшла осінь. У довгих від’їздах Сергію не вистачало посмішки, голосу та погляду коханої Валерії.

Приїхавши до Полтави 20 вересня, хлопець освідчився. Дівчина відповіла згодою.

До весілля трішки більше, ніж два тижні. А Сергій знову в дорозі. Тож уся підготовка до торжества лягла на плечі Валерії. За словами дівчини, організаційні питання вирішувалися дуже швидко через брак часу. Довго шукали місце проведення, але зупинилися на ресторані «Шашлик hourse». Сукню теж вибирала нашвидкуруч в одному з весільних салонів міста.

Керівництво Сергія, почувши, що парубок одружується, дозволило повернутися з рейсу раніше.

Настав довгоочікуваний день, який змінить їхнє життя назавжди. Йому 25, а їй 20, і вони щасливі.
Ось так і не знаєш, де і як зустрінеш своє щастя…