×

Юлія Тимошенко: міський голова Андрій Матковський виплатить пенсіонерам по одній тисячі гривень

Юлія Тимошенко – найвпливовіша жінка-політик в Україні. Уже понад 20 років вона незмінний лідер ВО «Батьківщина» та приклад для цілої плеяди сучасних політиків. У рамках свого робочого візиту до Полтави Юлія Тимошенко передала комп’ютерне обладнання до Полтавської центральної районної лікарні та поспілкувалася з місцевими підприємцями щодо перспектив розвитку бізнесу в регіоні. Також вона згодилася дати ексклюзивне інтерв’ю р одному з найрейтинговіших полтавських каналів, де розповіла, кого підтримуватиме на прийдешніх місцевих виборах.

За словами лідера «Батьківщини», прийдешні місцеві вибори мають стати своєрідним референдумом довіри українців до політики президента. На її думку, це пов’язано з кризою та зневірою в обіцянки провладної партії, яка за півтора року неабияк дискредитувала себе в очах виборців:

– Міський голова не повинен просто роздавати людям красиві агітки з обіцянками. Він має перш за все бути професіоналом та патріотом свого міста. Такий взірець для мене міський голова Полтави 2006–2010 років Андрій Матковський. Ще будучи прем’єр-міністром я неодноразово приїздила до Полтави. Більше того, сюди їздило багато делегацій з робочими візитами. Адже саме тут можна було повчитися в Андрія Матковського методів управління та ефективних механізмів розвитку міста на прикладі єдиної в Україні програми «Місто без околиць» та успішної реалізації програми «Доступне житло». На той час це допомогло сотням сімей отримати житло, на яке вони попередньо чекали подекуди й по 30 років. І хоча він не вміє бути смішним та знімати красиві кліпи, як «95 квартал», але він професіонал своєї справи та єдиний, хто справді готовий розв’язувати проблемні питання в місті.

Нагадаємо, що у 2008 році тодішній прем’єр Юлія Тимошенко разом з Андрієм Матковським урочисто відкрили перший в Україні будинок, зведений за програмою «Доступне житло».

– Тоді я приїхала, щоб продемонструвати наші спільні успіхи. У результаті продуктивної співпраці уряду та міського голови в далекому 2008 році ми відкрили перший будинок соціального житлового фонду. Цей приклад яскраво демонструє, що Андрію Матковському вдалося не допустити хабарництва, посередництва та перепродажу землі.

У результаті вартість 1 кв. метра в цьому будинку разом з повним обсягом упоряджувальних робіт становила близько 2 тис. 900 грн, тоді як у Полтаві середня вартість житла була вищою у два, а то й три рази. Вважаю це проявом справжнього професіоналізму та порядності.

Також Юлія Тимошенко наголосила, що завдяки його потужній роботі на цій посаді Полтава процвітала, а сам голова був, без сумніву, кращим міським головою в Україні.

– Андрій Матковський – це талановита порядна людина та справжній професіонал своєї справи. У нього досвід та багаж знань рівня міністра. Його програма як кандидата на міського голову насамперед зосереджена на розв’язанні проблем полтавців. Я точно знаю, що тільки він відремонтує багатоповерхівки і створить європейські двори. Він відновить у повному обсязі його програму «Місто без околиць» і розширить її дію на всі села Полтавської ОТГ. Проїзд у Полтаві буде як при його каденції, одним з найдешевших в Україні.

Я гарантую, що полтавські пенсіонери отримуватимуть по 1 тис. грн фінансової допомоги з бюджету міста, коли Андрій Матковський стане міським головою. З упевненістю заявляю: ми підтримаємо його та беремо відповідальність за виконання пунктів програми.

Тож просимо всіх полтавців прийти на вибори та проголосувати за Андрія Матковського та партію «Батьківщина».