×

Юні спортсмени оздоровлюються, відпочивають та тренуються в «Олімпійських надіях»

У спортивному дитячо-юнацькому закладі оздоровлення та відпочинку «Олімпійські надії» в Соснівці розпочалася третя зміна. Протягом трьох тижнів діти тут поєднуватимуть відпочинок з тренуваннями. Директор табору Тетяна Тодорюк зауважує, що саме тренування серед природи, на свіжому повітрі чи не найбільше подобається дітям.

– До «Олімпійських надій» школярі приїжджають цілими командами, – говорить директор табору. – Насамперед вони тут тренуються. Тренування проходять на природі, а не в спортивних залах чи на майданчиках спортивних закладів. Розминка, гімнастика, пробіжка, купання в річці. Так діти і відпочивають після навчального року, і продовжують тримати себе у фізичній формі, адже для спортсменів режим – це важливо.

Тренер з баскетболу Тетяна Тонченко вже понад 30 років привозить своїх дітей до цього табору. Говорить, тут і тренування проходять цікавіше для самих дітей, і саме тут вони знаходять нових друзів та вчаться взаємоповаги в колективі, що також не менш важливо для спортсменів.

Тут відпочивають баскетболісти, футболісти, волейболісти, боксери, діти, які займаються вільною та греко-римською боротьбою, черлідингом.
Є школярі, які до улюбленого табору приїжджають щороку. Тому відпочинок саме тут для них – це вже традиція. Є й нові обличчя, які тільки-но стали на спортивну стежку:

– В «Олімпійських надіях» ми вперше. Нам тут дуже подобається – ми продовжуємо свої тренування, займаємось спортом. Звісно ж, і відпочиваємо. Наприклад, увечері дуже любимо ходити на дискотеку, яку влаштовують у таборі. А ще тут смачно годують, – поділились враженнями відпочивальники Карина та Вікторія.

Традиційно відкриття табірних змін проходять святково і щораз у новому форматі. Програму заходу діти готують разом зі своїми тренерами. Так, під час свята з нагоди відкриття третьої зміни всі юні спортсмени показали свої номери. Підтримати їх завітали батьки та рідні. Побажала гарного відпочинку дітям начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради Олена Бабенко.

Після свята на всіх дітей чекала пінна вечірка.