×

Юристи обрали найгарнішу студентку

21 листопада в Полтавському юридичному інституті ім.Ярослава Мудрого відбувся конкурс «МІС ПЮІ – 2019». Участь у ньому взяли десять юних красунь, які продемонстрували свої найкращі якості та таланти.

Учасниці довго і старанно працювали над своїми виступами, детально продумували свої образи та кожен свій крок на сцені. Про підготовку розповів один із організаторів конкурсу Едуард Климась. Хлопець зазначив, що дівчата продемонстрували свою впевненість, зібраність та просто чарівність:

– Всі хвилювалися. Впродовж півтора місяця готувалися до того, аби вразити журі конкурсу своїми розкішними формами, сукнями, зачісками та макіяжами, а ще інтелектуальними здібностями. Кожна красуня є особливою і має свою родзинку.

Об’єктивно оцінювали рівень виступів конкурсанток професійне журі. Серед них редактор журналу «Колізей» Світлана Асташова та власниця шоу-руму жіночого одягу «Look Story» Юлія Альфьорова.

Переможницею має бути дівчина, що випромінює сяйво, ніжність, харизматичність. А також яка є пластичною та легко виходить на сцену з посмішкою, – підкреслила Світлана Асташова.


За підсумками набраних балів журі розділило номінації між конкурсантками:
«Міс Грація» – Аліна Кочерга; «Міс Креативність» – Одарка Кисленко ; «Міс Екстравагантність» – Аміна Бойцова; «Міс Чарівність» – Єва Макаренко; «Міс Романтичність» – Софія Рой; «Міс Наполегливість» – Аліна Гайдар;  «Міс Глядацьких Симпатій» – Марина Карабанова.


«Друга Віце-Міс» – Карина Ожиганова; «Перша Віце-Міс» – Аліна Дудник.
І титул «МІС ПЮІ 2019» виборола голова студентської ради – Валерія Лейбель.

Мені надзвичайно приємно отримати цю нагороду. Вдячна моїй підтримці та друзям, які допомагали в підготовці. Цей конкурс довів, що дівчата-юристи можуть бути і красивими, і розумними, – ділиться враженнями переможниця.