×

Іво Бобул побував у Полтаві вже вшосте

Народний артист України Іво Бобул розповів «ПВ» про те, що Полтаву відвідав із виступами вже шостий раз. Йому подобаються полтавці, адже вони емоційні та відкриті. Зазвичай після концертів він гуляє містом, особливо йому до душі припала архітектура наших церков.

– Уперше приїхав до вашого міста ще за радянських часів. Виступав тоді з рок-гуртом «Жива вода». Люди тут щирі, завжди радо зустрічають. А для артиста це дуже важливо, – усміхається.

У місті зірку завжди частують полтавськими галушками. І це вже стало невід’ємною частиною перебування в Полтаві.

– Це феноменальна страва, як же вам пощастило. Я б їв би їх, мабуть, і вдень, і вночі. Яку начинку не спробуй – усе смакує по-домашньому, поукраїнському, – продовжує артист.

Також чоловіка вразила й архітектура нашого міста, особливо будівлі церков та соборів. В одну церкву він навіть заходив помолитися.

Напередодні Дня всіх закоханих «ПВ» запитав у Іво Бобула, що ж для нього означає кохання?
– От знаєте, я скільки років живу, стільки і запитую себе про це. Відповіді, мабуть, ніхто не знає, але впевнений: якщо краса врятує світ, то це не так. Краса не вічна, а любов вічна. Тому любов урятує світ, бо вона від Всевишнього. А краса дається людині на якийсь час. Як говорив один бізнесмен, це не найкраще підприємство, куди потрібно вкладати гроші.

Газеті «ПВ» Іво Бобул побажав насамперед миру:

– Моє побажання для вашої газети і ваших читачів просте та щире: щастя, добра та миру!

Біографічна довідка

Іво Бобул розпочав свою кар’єру з виступів у ресторанах. На професійну естраду вийшов у 1980 році в складі ВІА Чернівецької філармонії «Черемош». Через рік перейшов у рок-гурт «Жива вода». Однак справжня популярність почала приходити до нього в 1990 році, коли співак виконав одну зі своїх пісень «На Україну повернусь». Народними шлягерами стали такі композиції: «Душі криниця», «Місячне колесо», «Якщо любиш, кохай». Звання заслуженого артиста України йому присвоїли тільки у 1995 році. А народним артистом він став у 1998 році. Іво Бобул одружений учетверте, має трьох дітей. Молодшому синові тільки 13 років.