×

Із засідання виконавчого комітету

23 жовтня в Полтавській міській раді відбулося чергове засідання виконавчого комітету. На ньому члени виконкому вирішили низку важливих для міста питань та ухвалили відповідні рішення.

Серед 20 питань найбільше турбував містян початок опалювального сезону. Відповідно до рішення виконавчого комітету опалювати полтавські будинки почнуть уже з 28 жовтня. Проте присутніх попередили, що не в усіх будинках батареї стануть гарячими саме в понеділок, адже є низка технічних процедур з подачею теплоносія, які потребують часу. Однак полтавців запевнили, що в будинках потеплішає вже в першій половині тижня.

Значну увагу присутні приділили й підготовці до Дня працівника соціальної сфери і Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. До свят працівники галузі отримають премії та заохочення по 700 грн кожному. На це з міського бюджету виділили близько 2,5 млн грн.

Також у рамках міської програми соціальної підтримки «Турбота» члени виконкому проголосували за перерахування одноразової матеріальної допомоги Олені Мацицькій для поточного ремонту каналізаційної системи дитячого будинку сімейного типу в розмірі 115 тис. 100 грн. Нагадаємо, що мати-героїня разом з чоловіком виховують у дитячому будинку сімейного типу дев’ять дітей.

Депутат Київської районної в місті Полтава ради з команди Андрія Матковського Володимир Запара завжди активно підтримує соціальні покращення для містян:

– Вважаю правильним, що на розгляд виконкому виносяться такі нагальні та важливі питання, зокрема щодо опалювального сезону та низка інших по програмі «Турбота» для підтримки соціально вразливих категорій полтавців. Окремо ми розглянули питання стосовно надання коштів у розмірі 10 та 15 тис. грн мешканцям будинків №№2, 4 на вулиці Деповській. За допомогою цих дотацій вони зможуть установити собі систему індивідуального опалення та мати змогу нормально пережити холоди. Саме такі ініціативи наша команда завжди потужно підтримує й планує підтримувати й надалі, оскільки розуміємо їх значимість для життя громади.