×

Із засідання виконавчого комітету

20 листопада в Полтавській міській раді відбулося чергове засідання виконавчого комітету. На ньому члени виконкому вирішили низку важливих для міста питань та ухвалили відповідні рішення.

На засіданні присутні заслухали начальника управління освіти Юрія Матвієнка щодо надання якісного гарячого харчування дітей та учнів закладів дошкільної, загальної, середньої та професійно-технічної форм освіти. За результатами доповіді члени виконкому ухвалили рішення забезпечити одноразовим гарячим харчуванням учнів 1–4 класів та дітей пільгових категорій 5–11(12) класів за рахунок міського бюджету із розрахунку 20 грн на день.

Значну увагу присутні приділили і питанню щодо опалення у будинках №№2 та 4 на вулиці Деповській. Відповідно до рішення міськвиконкому, з бюджету міста виділять 130 тис. грн на одноразову матеріальну допомогу мешканцям для встановлення системи індивідуального опалення. Фінансову допомогу отримають ще 11 жителів, які звернулися до міськвиконкому по виплати. Кожен з них отримає передбачені 10 тис. грн, а громадяни пільгових категорій мають право на посилену фінансову допомогу та отримають 15 тис. грн з бюджету міста.

Окрім цього, члени виконкому традиційно зосередили свою увагу на міській програмі соціального захисту «Турбота». З пропозиціями щодо виділення коштів на допомогу соціально вразливим категоріям полтавців виступила начальник управління соціального розвитку Наталія Бондаренко. З огляду на надану нею інформацію члени виконкому ухвалили рішення про виділення 246 тис. 130 грн на фінансову підтримку громадян, які перебувають у складних життєвих обставинах.

За словами депутата Київської районної у місті Полтаві ради з команди Андрія Матковського Володимира Запари, його команда щоразу активно підтримує всі соціальні ініціативи, адже це необхідно для життя громади міста:

– На цьому засіданні найважливішим рішенням вважаю забезпечення дітей гарячим харчуванням за кошти міського бюджету. Завдяки цьому в полтавських навчальних закладах усіх типів школярі отримуватимуть якісне та повноцінне гаряче харчування. Окрім цього, ми зосередили свою увагу на захисті та підтримці соціально вразливих категорій полтавців. Значні кошти спрямовано для надання одноразової грошової допомоги громадянам, які звернулися до нас по підтримку. До того ж тривають виплати мешканцям будинків на Деповській. Цього разу кошти отримають 11 жителів, які звернулися щодо виплат на встановлення систем індивідуального опалення. Підкреслюю, що саме такі ініціативи стали пріоритетним напрямком для нашої команди, оскільки вони спрямовані на розвиток та захист соціальної сфери міста.