×

Із засідання виконавчого комітету

26 лютого в Полтавській міській раді відбулося чергове засідання виконавчого комітету. На ньому члени виконкому вирішили ряд важливих для міста питань та ухвалили відповідні рішення.

Присутні вкотре розглянули питання щодо надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям будинків №2 та №4 на вулиці Деповській для встановлення ними котлів індивідуального опалення. Відповідно до рішення міськвиконкому, з бюджету міста виділять 10 тис. грн на одноразову матеріальну допомогу ще одному мешканцю цих багатоповерхівок, який теж звернувся за фінансуванням.

Значну увагу присутні приділили і розвитку міської програми соціального захисту населення «Турбота». За словами депутата Київської районної у місті Полтаві ради з команди Андрія Матковського Володимира Запари, з міського бюджету виділено понад 3 мільйони 242 тисячі гривень для надання матеріальної допомоги мешканцям за особистими зверненнями:

 – Ми завжди активно підтримуємо питання про виділення коштів за міською програмою «Турбота». Завдяки цьому багато полтавців, які опинилися у складних життєвих обставинах, отримують належну фінансову допомогу. Так, на засіданні ми підтримали виділення з міського бюджету одноразової матеріальної допомоги у розмірі 40 тисяч гривень родинам, діти яких мають онкологічну патологію, або інші тяжкі захворювання та потребують тривалого і вартісного лікування. Наша команда розуміє важливість підтримки громадян не лише на словах, але й фінансами і робить все для того,  щоб кожен полтавець почував себе матеріально захищеним, – наголосив Володимир Запара.