×

Із засідання виконавчого комітету

11 березня в Полтавській міській раді відбулося чергове засідання виконавчого комітету. На ньому члени виконкому вирішили низку важливих для міста питань та ухвалили відповідні рішення.

За результатами обговорення присутні ухвалили рішення про призначення іменної стипендії Полтавської міської ради студентам закладів вищої освіти I–IV рівнів акредитації Полтави. Так, з 1 січня по 1 березня 24 студенти та голова Студентської ради міста Анастасія Голос отримають по 1,5 тис. грн щомісячно за успішне навчання та високі показники в громадській, культурній, науковій або спортивній галузях.

Також значну увагу члени виконкому приділили і розвитку міської програми соціального захисту населення «Турбота». За словами депутата Київської районної у місті Полтава ради з команди Андрія Матковського Володимира Запари, з міського бюджету виділили понад 1 млн 868 тис. грн для надання матеріальної допомоги полтавцям за особистими зверненнями.

– Ми завжди активно підтримуємо питання про виділення коштів за міською програмою «Турбота». Цього разу допомогу від міста у розмірі 40 тис. грн отримають дев’ять родин, у яких є хворі діти, які потребують вартісного лікування. До того ж з бюджету міста виділили кошти Олені Мацицькій на поточний ремонт системи водопостачання, водовідведення та електропостачання у дитячому будинку сімейного типу. Не оминули увагою і звернення громадян Сергія Гладкого, Ірини Чумак та Людмили Козенко щодо фінансової підтримки у зв’язку з пожежею в житловому будинку. Члени нашої команди розуміють важливість цієї програми та роблять усе для того, щоб кожен містянин відчував нашу підтримку та захист, незалежно від тих обставин, у яких він опинився, – підсумував Володимир Запара.

Того ж дня провели ще й позачергове засідання виконкому. На ньому присутні обговорили превентивні заходи щодо розповсюдження коронавірусу та тимчасово призупинили навчання в дошкільних, загальноосвітніх навчальних закладах та вишах, а також скасували всі масові заходи в Полтаві.