×

Із засідання виконавчого комітету

9 жовтня в Полтавські міській раді відбулося чергове засідання виконавчого комітету. На ньому розглянули важливі для міста питання.

Під час засідання начальник управління у справах сім’ї,молоді та спорту з команди Андрія Матковського Олена Бабенко звернулася із пропозицією щодо призначення іменних стипендії 24 студентам закладів вищої освіти I–IV рівнів акредитації,які мають середній бал успішності не менше 4,5 і відзначилися особливими досягненнями у громадській роботі закладу або у сфері мистецтва, науки чи спорту. Щомісячні стипендії у розмірі 1 тис. грн виділятимуть з 1 вересня по 31 грудня поточного року. На таких самих умовах призначили міську стипендію і голові Студентської ради м.Полтави Сергію Шабельнику.

Окрім цього, за її поданням у місті відзначено цілу плеяду полтавських спортсменів,зокрема 15 ветеранів спорту отримають одноразове заохочення у розмірі 6 тис. 211 грн. Грошову винагороду в розмірі понад 37 тис. грн отримають 13 спортсменів та тренер-викладач федерації пауерліфтингу Полтавської області Олександр Рагулін за високі здобутки на офіційних чемпіонатах та кубках Європи і світу з різних видів спорту. Відзначено і заслуги полтавських паралімпійців, які в цьому році брали участь у чемпіонаті світу з плавання в Лондоні. Так, Дмитра Виноградця, Юрія Божинського та Анастасію Завалій відзначать одноразовою грошовою винагородою у розмірі 2 тис. 484 грн. Без уваги не залишилися і три спортсмени, які тільки-но готуються до ІІІ Юнацьких зимових Олімпійських ігор. Кожен з них отримає близько 25 тис. грн на підготовку та участь у змаганнях.

Депутати одноголосно проголосували за виділення коштів за Програмою «Турбота». Одноразову грошову допомогу отримають полтавці для встановлення індивідуального опалення мешканцям квартир житлових будинків №№2, 4 нао вулиці Деповській.

Депутат Київської райради з команди Андрія МатковськогоВолодимир Запара зазначив, що проголосував за всі суспільноважливі ініціативи:

– Наша команда представляє інтереси громади, тож на засіданні ми підтримали фінансування на реалізацію міської програми «Турбота». Не менш важливей питання заохочення полтавських спортсменів та тренерів, які не лише прославляють місто далеко за його межами, але й слугують гідним прикладом для юного покоління містян. Переконую, що наша команда, як у минулому, так і надалі підтримуватиме ініціативи, спрямовані на покращення життя полтавців та розвитку міста.

Також на засіданні ухвалили рішення про тимчасове припинення руху транспорту 14 жовтня з 9.30 по 10.30 на ділянці вулиці Пилипа Орлика (від вулиці Кричевського до вулиці Спаської) та вулиці Конституції (від вулиці Соборності до перехрестя з вулицею Пилипа Орлика, де розміщено пам’ятник Загиблим українським козакам) у зв’язку з проведенням 14 жовтня 2019 року заходів з нагоди Дня захисника України та Дня українського козацтва. Об’їзд транспорту на цей час буде здійснюватися вулицями Соборності, Спаською і прилеглими до них.