×

Казкові герої, мильні бульбашки та морозиво: по вулиці Степана Халтуріна влаштували свято для малечі

Днями для маленьких жителів двору по вулиці Степана Халтуріна влаштували справжнє святкове дійство. На діток чекали аніматори із казковою програмою цікаві та запальні танці, а також солодкі сюрпризи від організаторів.

Свято відбулося за активної підтримки депутата Київської районної в місті Полтава ради з команди Андрія Матковського Володимира Запари. За його словами, такі свята мають стати традиційними, адже вони є показником благополуччя мешканців двору:

– Захід зініціювали батьки та небайдужі активісти ЖБК, із якими ми ведемо постійний діалог. Разом із ними ми продумали концепцію та сюрпризи, аби вдовольнити якомога більшу кількість різновікових дітей. Вважаю, що в такий спосіб створюється особлива «родинна» атмосфера двору, де кожен відчуває себе потрібним та важливим.

Також Володимир Запара розповів, що цьому святу передував суботник «Чистий двір – красиве місто», який провели минулими вихідними, на якому дорослі та діти із завзяттям облаштовували прибудинкову територію: обпилювали сухі гілки, фарбували паркани та гойдалки. Також прикрашали квітник та косили траву. За свої старання на благо двору вони стали шанованими гостями на святі. А 15 найактивніших учасників суботника під бурхливі оплески урочисто нагородили іменними подяками.

До організації заходу також долучилися і активісти ЖБК «ЗОРЯ – 1» та ЖБК «ТРУД». Голова правління ЖБК «ТРУД» Юлія Марченко підкреслила, що такі свята потрібні мешканцям будинку не лише для цікавого дозвілля, але і як можливість познайомитися поближче:

– Нині з літнього відпочинку повертається багато дітей, які не знають, чим себе зайняти до кінця канікул. Тож, два тижні тому плануючи свято, вирішили зробити його саме дитячим, щоб подарувати малечі ще одну чудову миттєвість цього літа. Дивлячись на їхні щирі посмішки та радість в очах, розуміємо, що всі намагання не були марними і діти отримали нереальне задоволення від участі.

Аби зробити розваги дітей більш яскравими, на свято запросили аніматорів з Чарівної компанії «Беус», які в образах властителів солодощів вигадували для малечі цікаві завдання та виконували з ними танцювальні трюки. Родзинкою дійства стало феєричне шоу мильних бульбашок, яке викликало захоплення не лише в дітей, але й у дорослих.

Бабуся двох онуків-близнюків Тамара Кудря приємно вражена такою кількістю уваги до мешканців двору:

– Такі заходи вчать дітей товаришувати між собою та призвичаюють їх до активного дозвілля. Завдяки такій увазі з боку ініціативних членів ЖБК ми завжди відчуваємо, що про нас піклуються та переймаються нашими проблемами. Хотілося б, щоб такі свята проводилися частіше, аби в дітей було яскраве та сонячне дитинство.

За словами 11-річного Андрія Брухна, це свято йому припало до душі, оскільки тут багато музики та танців:

– Із однолітками натанцювався та повеселився досхочу. Хоті в би, щоб у нашому дворі частіше проводили подібні заходи.
12-річна Анастасія Степаненко прийшла на свято разом із подругою Софійкою. Вони кажуть, що отримали незабутні враження від шоу мильних бульбашок. А також весело провели час разом із аніматорами.

Наостанок, окрім позитивних емоцій та яскравих вражень, усі діти отримали солодкий подарунк у вигляді морозива.