×

Керівництво політехніки створює найкращі умови для розвитку студентів

Того ж дня в корпусі «Ф» Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» уро- чисто відкрили сучасний Центр культури та студентської творчості. Ремонтні роботи тривали майже три місяці, на їхнє виконання було залучено цільове фінансування з державного бюджету.

– Головна стратегія діяльності нашого університету – змінюватися з вимогами суспільства та бути сучасним університетом європейського рівня. Відкриттям сучасної зали після ремонту реалізуємо один з програмних проєктів нашої діяльності. Надзвичайно приємно, що у втіленні ідеї взяли участь науково-педагогічні працівники, студенти та випускники нашого університету. Усі новітні архітектурні, будівельні та дизайнерські тенденції втілені тут. Сучасна актова зала університету забезпечить проведення масштабних університетських заходів, підготовку до міських та всеукраїнських творчих конкурсів і стане потужним осередком для креативної студентської молоді, – говорить ректор Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», професор Володимир Онищенко.

Над проєктом оновлення та модернізації актової зали працював авторський колектив на чолі зі старшим викладачем кафедри архітектури будівель та містобудування Навчально- наукового інституту архітектури та будівництва Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Андрієм Конюком.

– При проєктуванні враховувалися всі необхідні принципи безпеки, модернізовано та замінено абсолютно всі елементи опалення, вентиляції, що за тривалий період експлуатації стали непридатними до використання. Встановлено сучасну систему освітлення, що мінімізує витрати електроенергії, якісну аудіосистему, потужні вентиляційну та протипожежну системи, – розповів автор проєкту.

Також він наголосив, що відтепер залу можна орендувати для проведення різноманітних івентів та заходів.

Почесну місію перерізати символічну стрічку в сучасній актовій залі надали президенту студентського парламенту університету Олександру Литвиненку та директору Центру культури та студентської творчості, голові первинної профспілкової організації студентів та аспірантів Національного університет імені Юрія Кондратюка Олександру Дроботі.

– Відтепер мистецькі заходи для студентської молоді проходитимуть на якісно новому та вищому рівні. Величезна сцена, якісний звук, сучасна система вентиляції та кондиціонування повітря, комфортні глядацькі місця – зміни в усьому. Адміністрація університету постійно дбає про створення комфортних умов для розвитку студентської творчості. Щиро дякуємо за таку потужну підтримку і можливість користуватися такою сучасною залою, – поділився планами Олександр Дроботя.

А Олександр Литвиненко додав, що має багато планів для розвитку студентської творчості та використання сучасної актової зали університету.

За сумлінну, бездоганну та плідну працю, зразкове виконання окремих доручень керівництва, а саме виготовлення проєктно-кошторисної документації та капітального ремонту приміщення актової зали Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» подяками ректора Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» та грошовими преміями відзначили 13 науково-педагогічних працівників. Відзнакою Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» також нагородили колектив і керівника ТОВ «Виробничо-комерційна фірма «СЕН» Олександра Немировського.

Першим на оновленій сцені виступив Полтавський академічний симфонічний оркестр на чолі з народним артистом України, диригентом Віталієм Скакуном. Мистецькі заходи для студентів і викладачів університету відбуватимуться частіше, а до виступів і надалі запрошуватимуть різних артистів.