×

Хотів стрибнути з мосту, а дівчина – з вікна…

7 вересня близько 18 години працівники поліції в Миргороді помітили молодика, який уже переліз через перила мосту з наміром стрибнути вниз, аби покінчити з життям. Начальник СРПП Олександр Маловічко та поліцейський Анатолій Загребельний почали спілкуватися з хлопцем, намагаючись переконати його відмовитися від фатального кроку.

Однак на вмовляння той не реагував, скаржився, що заплутався у життєвих проблемах і не хоче більше жити.

Зрозумівши, що кожна хвилина може вартувати хлопцеві життя, поліцейські вирішили діяти. Один з них відволік його увагу, а інший схопив з іншого боку і перетяг через перила. Життя молодика було врятовано.

Цікаво, що випадок цей трапився напередодні Всесвітнього дня запобігання самогубствам, який відзначається 10 вересня. А ще цікавіше, що й цього дня у Полтаві врятували 19-річну дівчину, яка теж намагалася скоїти суїцид! З тією лиш різницею, що стрибнути вона хотіла не з мосту, а з п’ятого поверху будинку на вулиці Балакіна, а зберегли їй життя не поліцейські, а рятувальники. Героєм цього епізоду виявився Сергій Кравченко (на фото) з аварійно-рятувального загону ДСНС, який і затягнув дівчину назад у квартиру, доки його колеги намагалися з вулиці її заспокоїти.