×

Хто стане новим директором “Полтавафарм”

12 грудня в приміщенні Полтавської облдержадміністрації спеціальна конкурсна комісія оголосила список кандидатів на посаду директора ПОКП«Полтавафарм».

Конкурс на посаду директора «Полтавафарму» оголосили 14 листопада. До 4 грудня претенденти мали можливість подати документи.

Сьогодні до фінальної частини конкурсу допустили усіх кандидатів, які подали заявки:

  1. Єрьоменко Євген Олегович – раніше працював на посаді директора Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Полтавській області. У своїй декларації він вказав, що отримав 47 тис. 334 грн заробітної плати в приватному підприємстві «САНА КО»;
  2. Чередніченко Сергій Іванович – ексдепутат Полтавської міської ради, голова «Соціалістичної партії України». Закінчив Українську медичну стоматологічну академію;
  3. Самбурцев Павло Вікторович – працює заступником керівника ПОКП «Полтавафарм», був керівником ГО «Центр правового захисту соціально-незахищених верств населення “Довіра”»;
  4. Решетник Анатолій Васильович;
  5. Ніколаєнко Жанна Василівна – власниця ТОВ «Канівська центральна районна аптека».

Фінальний етап конкурсу, на якому визначать переможця, відбудеться 27 грудня о 10:00. За кандидатуру мають проголосувати більшість членів комісії (мінімум 7 із 11).

Нагадаємо, комунальне підприємство «Полтавафарм» – це мережа комунальних аптек в області. Аптечні заклади реалізують, зокрема, лікарські засоби за програмою «Доступні ліки». Згідно з аудиторським звітом, за підсумками першого кварталу цього року «Полтавафарм» працює в мінус – 4 млн 702 тис. грн збитку. Найбільша частина видатків – заробітна плата працівникам (71,6%). На підприємстві тривають скорочення, товару на полицях мало в порівнянні з приватними аптеками. КП «Полтавафарм» дотується з обласного бюджету, адже не витримує конкуренції з приватними аптеками. Крім того, на підприємстві періодично скорочують працівників.

Наразі обов’язки директора КП виконує Дмитро Майборода. Він заявляв, що підприємство на межі банкрутства. У цьому він звинувачував попереднє керівництво – депутата обласної ради від СДП Валерія Прядка. Самого Прядка та його заступника Руслана Гнєздова обвинувачують у корупційних діях, пов’язаних з реалізацією наркотичних засобів та психотропних речовин.