×

Коаліція Удовіченка, Шамоти та «Батьківщини» ігнорує проблеми полтавців із ЖКГ

25 лютого в міській раді відбулося засідання постійної комісії з питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства. На ній обговорили питання виділення земельних ділянок під будівництво низки багатоповерхівок. Проти цієї ініціативи виступили представники команди Андрія Матковського.

Член постійної комісії з питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства Вячеслав Федоряка підкреслив, що їхня команда категорично проти хаотичної бездумної забудови Полтави.

– Ми проти будівництва багатоповерхівки на Половках на Великотирновській, адже там поруч заправка та приватний сектор. А каналізаційний колектор зношений. Ми виступаємо і проти багатоповерхівки на Раїси Кириченко, 63. Оскільки у цьому місці подібна ситуація – поряд приватний сектор та перевантажені мережі. Також не слід планувати будівництво на Зіньківській, 6, де розташовані автостанція та ринок. Як можна зносити автостанцію, яка розвантажує транспортні потоки центральної частини міста? І мережі там також у жахливому стані, – говорить депутат.

Вячеслав Федоряка зауважив, що вже вдруге на комісії намагаються просунути проєкт під забудову ділянки на Київському шосе, 84-А.

– Указану ділянку хочуть розділити на сектори та звести будинки і заправку. У тому місці колектор узагалі провалений і час від часу з’являється озеро фекалій. Тому ми теж голосуємо проти таких рішень, – підкреслив депутат.
Крім того, на комісії було винесено низку звернень громадян щодо ремонту будинків. Проте їх не підтримали.

До нас постійно звертаються жителі міста зі своїми проблемами в будинках: дірявими дахами, проривами каналізаційної системи у підвалах, розбитими під’їздами. Наприклад, такі проблеми є на вулицях Космічній, 2,4 6, 8; Великотирновській, 35/2, 33/2, Курчатова, 18, 20, провулку Хорольському, 8,10, та багатьох інших. Проте коаліція Шамоти, Удовіченка, «Батьківщини» не чує цих людей. Вони не хочуть ремонтувати будинки полтавців. Наша ж позиція лишається незмінною: ми – за створення ОСББ, але для початку потрібно відремонтувати увесь житловий фонд, а вже потім пропонувати людям створювати ОСББ.