×

Коаліція Удовіченка, Шамоти та Бєлоножка з «Батьківщини» відгородилась від людей металевим парканом за 200 тис. грн

Ситуація із санітарними умовами в районі Центральному ринку вже багато років складна. Там сміття, неприємні запахи, постійні транспортні затори тощо. І нинішня коаліція Удовіченка, Шамоти та Бєлоножка з «Батьківщини» мала б підійти комплексно до вирішення тих питань, щоб зробити територію ринку екологічною та зручною.

Натомість полтавці побачили, як влада відгородилася від них металевою огорожею, яку днями з боку вулиці Шевченка почали жваво встановлювати. Металевий паркан повністю закрив зупинки міських та районних автобусів. І тепер незрозуміло, як пенсіонери буду діставатися до ринку та повертатися з нього, несучи важкі сумки. Робітники кажуть, що в такий спосіб роблять благоустрій.

Із сайту ж ProZorro ми дізнаємось, що це поточний ремонт – вставлення пішохідних огорож на вулиці Шевченка, 31, яке замовило управління ЖКГ виконавчого комітету міської ради, а роботи виконує ТОВ «Асфер Груп» майже за 200 тис грн. Полтавці не розуміють, навіщо встановлюють цю огорожу, тим паче, коли пандемія, та ще й за такі великі гроші.

– Гнати цього Шамоту потрібно і все. Він не господар. Нічого корисного для міста не зробив. Тільки гроші відмиває. Навіщо ця огорожа біля ринку? Шукають, де і на чому б списати гроші. Злодюги. Обкрадають полтавців. Людям віддали б на хліб. Мені абсолютно та огорожа не потрібна, так само, як і та плитка, яку кладуть на вулиці Небесної сотні, – каже Сергій Панасенко.

Про те, що коаліція Удовіченка, Шамоти та Бєлоножка з «Батьківщини» нераціонально та безгосподарськи використовує бюджетні кошти, кажуть і літні люди:

– О, що я можу сказати? Багаті дуріють, а бідні плачуть. Оце і все. Хіба оце необхідно робити? Нині важливіше б купити маски, засіб для дезінфекції рук. Нині він коштує аж 60 грн за 200 грам. Хіба може пенсіонер собі його дозволити? Не може. Чи горить оцей турнікет біля ринку? Коли немає ні роботи, ні грошей, нічого у місті. На якій тепер мені сідати зупинці, щоб доїхати з ринку в село на дачу. Це знущання над простим людом, – із відчаєм говорить пенсіонерка.

До речі

Згідно з перспективним планом, території Супрунівської, Ковалівської, Гожулівської, Абазівської, Пальчиківської, Чорноглазівської й Валківської сільських рад восени увійдуть до Полтавської міської громади, а жителі цих населених пунктів стануть такими ж повноправними полтавцями. Однак коаліція Удовіченка, Шамоти та Бєлоножка з «Бать- ківщини» під шумок карантину відгородилися від тисячі людей. Просто закрили металевою конструкцією зупинку, а нової не передбачили. Та й навіщо їм думати про комфорт полтавців, їм би тільки побільше накрасти. Чи планують міські чиновники проводити й інші роботи в районі центрального ринку, з’ясувати у представника команди Удовіченка, про- фільного заступника міського голови Олексія Чепурка нам не вдалося.