×

Коаліція Удовіченка, Шамоти та Бєлоножка з «Батьківщини» викидає бюджетні кошти на вітер

Управління ЖКГ Полтави замовило десять проєктів капремонту 93 зупинок громадського транспорту із встановленням нових та заміною нинішніх. За інформацією на ProZorro, загальну вартість послуг оцінили майже в 1 млн грн. Полтавців такий підхід коаліції Удовіченка, Шамоти та Бєлоножка з «Батьківщини» обурює. Адже під час коронавірусної пандемії мали б виділяти додаткові гроші на медицину, а не викидати їх на вітер.

Полтавка Оксана Івченко каже, що нині потрібно ставити в пріоритет здоров’я полтавців та робити максимум для того, щоб побороти пандемію:

– Під час карантину влада має направляти всі можливі ресурси на медицину, яка нині і так у плачевному стані. А не витрачати кошти на ті питання, які нині не на часі. Кому нині потрібні зупинки? Краще б допомогли пенсіонерам, які під час карантину не можуть навіть вийти з дому по хліб.

Цинічність міської влади вже зашкалює. Нещодавно заправили пальним свої службові авто аж на чверть мільйона гривень. Куди можна їм їхати в карантин? А люди страждають від коронавірусу. Немає ні масок, ні захисних костюмів, ні окулярів, нічого немає. Проте для таких, як Удовіченко, Шамота, Бєлоножко карантин – це лише нагода для дерибану коштів, які могли б урятувати полтавців від цієї страшної недуги.

Депутат міської ради Віталій Павлій говорить, що поділяє обурення полтавців щодо того, як чиновники розтрачують бюджетні кошти:

– У 2015 році Мамай замовляє і встановлює 80 нових зупинок. Їхня загальна вартість тоді склала 3 млн 600 тис. грн. За одну місто заплатило 45 тис. грн. Кращий учень Мамая Чепурко вирішив піти ще далі. І вже у 2020 році замовляє десять проєктів на капітальний ремонт 93 зупинок за 1 млн грн. Тобто мільйон витратять лише на саме проєктування. А скільки в кінцевому результаті обійдеться така зупинка, аж страшно уявити.

Команда Удовіченка, Шамоти та Бєлоножка з «Батьківщини» продовжує діяти. Отримати відповідь про доцільність виготовлення проєктів вартістю у 1 млн грн у такий непростий для країни та міста час ні в профільного заступника Олексія Чепурка, ні в секретаря міської ради Олександра Шамоти нам не вдалося.