×

Команда «Динамо-Академія» готова боротися за лідерство

Гандбольний клуб «Динамо-Академія» продовжує підготовку до участі у чемпіонаті України з гандболу серед чоловічих команд Вищої ліги сезону 2019-2020 років. Напередодні старту змагань у спорткомплексі УМВС України в Полтавській області відбулася презентація нової форми для гравців. Комплекти, презентовані спонсорами, вручив Президент Федерації гандболу Полтавської області Валентин Грабко: «На цей сезон вирішили обрати чорний та малиновий кольори. Окрім форми, гравці отримали взуття, нові м’ячі та інші речі, необхідні для тренувань. Дякую за підтримку яку команді надають як спонсори, так і представники обласної влади, це заступник голови Полтавської ОДА Роман Товстий та начальник управління у справах молоді та спорту ОДА Олександр Буцький. Президент ГК «Динамо-Академія» Олександр Кобіцький домовився з управлінням УМВС за цей спортзал. Тому ми запрошуємо вболівальників на домашні матчі, хотілося б бачити й представників ЗМІ. У новому сезоні, хоча суперники й серйозні, ми ставимо максимальні задачі. «Динамо-Акдемія» єдина команда, яка представляє Полтавщину на високому рівні в цьому виді спорту. Як президент обласної федерації додам, що гандбол активно розвивається в нашому регіоні. Цьогоріч у Розсошенській гімназії відкриваємо секцію гандболу для дітей початкових класів. У жовтні стартує дитяча ліга серед дітей 2005 та 2006 років народження, де будуть змагатися наші юнаки та дівчата із Зінькова, Гребінки, Машівки, Кобеляк та Полтави».

Привітав спортсменів і побажав успіхів у новому сезоні громадський діяч Олег Слизько.

Гравці команди «Динамо-Академія» почали підготовку з 1 вересня, адже основна частина складу це студенти. Перед початком тренування про ситуацію в команді розповів головний тренер ГК «Динамо-Академія» Олександр Горський: «Минулий сезон ми закінчили на четвертому місці, чим звичайно ж не задоволені. Там була своя інтрига. Цього року ситуація така, що можемо боротися за призові місця, навіть за лідерство. В заявці на сезон 29 гравців, кістяк команди збережений, багато молоді, є й досвідчені два гравці, які ще грали в суперлізі за «Динамо».

Перед початком сезону керівництво клубу планує провести товариський матч у Броварах. Чемпіонат України з гандболу серед команд Вищої ліги стартує 11 жовтня. Матч першого туру наші земляки проведуть в Ужгороді проти минулорічного лідера «Карпат». У другому турі 17 та 18 жовтня «Динамо-Академія» прийматиме ГК «Мотор-Політехніка-ЗАБ» (Запоріжжя).