×

Команда правоохоронців з Полтавщини завоювала ІІІ місце у всеукраїнських змаганнях «Динаміада – 2019»

Вручення нагород відбулося 12 грудня на позачерговій конференції ФСТ «Динамо» України, яка була приурочена до 95-річчя товариства.

У вступному слові голова товариства, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков наголосив, що Фізкультурнорно-спортивне співтовариство «Динамо» реалізовує амбітні проекти та будує нові спортивні майданчики, спорт – це кваліфікація кожного правоохоронця, тому його розвитку необхідно приділяти більше уваги. 
«Ми живемо у непростий час, однак наші перемоги і здобутки не можливі без спортивних перемог. Я ціную те, що у спорт приходить молодь, і хочу, щоб їх було більше у спорті. Але не менше я ціную досвід  наших спортсменів – ветеранів, без якого молоді буде важко. Закликаю очільників ЦОВВ МВС та всіх керівників навчальних закладів розвивати компоненту спорту та фізкультури, бо це кваліфікація наших правоохоронців. І, звісно, ми хочемо пишатися нашими спортсменами та дивитися на них з гордістю», – додав Арсен Аваков. 

З нагоди свята у листі  ФСТ “Динамо” привітав Президент України Володимир Зеленський. Він відзначив, що Україна пишається спортсменами товариства, які щорічно приносять перемоги нашій державі. Володимир Зеленський пообіцяв, що зробить все можливе для розвитку спорту в Україні та задля підтримки спортсменів, які готуються до Олімпійських ігор в Японії.
Видатний український легкоатлет, чемпіон Європи та світу, 35-разовий світовий рекордсмен, олімпійський чемпіон Сергій Бубка привітав «Динамо» зі значною датою і відмітив, що товариство постійно працює над удосконаленням спортивної інфраструктури. «Я починав своє спортивне життя у товаристві “Динамо” і знаю, що 800 спортсменів – олімпіців, які завоювали більше 160 медалей для України – це вихідці цього співтовариства. Товариство «Динамо» робить дуже великий внесок у славу Україні»,  – зазначив Сергій Бубка. 

Перший заступник Голови ФСТ «Динамо» України, Віктор Корж зазначив, що ФСТ «Динамо» налічує більше 600 колективів фізичної культури. 
«За 95 років роботи, понад 800 спортсменів-динамівців прийняли участь у літніх та зимових олімпійських іграх. Та здобули 169 олімпійських нагород. За роки незалежності динамівці здобули 68 медалей», – зазначив Віктор Корж. 
Він також додав, що під егідою «Динамо» працює 13 дитячих спортивних шкіл, в яких займаються більше 4 тисяч дітей. І хоча, останнім часом деякі місцеві органи влади закривають спортивних шкіл, бо після децентралізації місцева влада фінансує спорт по залишковому принципу. 

Під час конференції переможців Чемпіонату вищих навчальних закладів системи МВС та переможців конкурсу «Динаміада – 2019 року». Арсен Аваков вручив кубки за видатні спортивні досягнення та високу майстерність у змаганнях з не олімпійських видів спорту, за програмою «Динаміада – 2019».

За третє місце  серед збірних команд територіальних організацій другої групи областей очільник МВС Арсен Аваков вручив кубок заступнику голови Полтавської обласної організації «Динамо» України Олексію Більчичу.