×

Конкурс ескізів для створення пам’ятних монет, присвячених боротьбі з російським агресором

Національний банк України оголошує конкурсний відбір ескізів, присвячених героїчному опору Української Армії та всього українського народу військовій агресії російської федерації.

Кращі ескізи Національний банк використає для втілення в пам’ятних монетах України та іншій нумізматичній продукції.

Визначатимуться переможці шляхом загального народного голосування, під час якого кожен охочий зможе віддати свій голос за обраний варіант ескізу.

Долучитися до конкурсного відбору можуть як художники, скульптори, дизайнери, графіки, так і усі охочі (резиденти та нерезиденти України).

Для участі необхідно намалювати та до 01 квітня надіслати свої ескізи на адресу moneta@bank.gov.ua з позначкою “Конкурс”, зазначивши ім’я і прізвище автора, телефон і електронну адресу.

Ескізи необхідно представити у вигляді малюнка, графічного макета з візуалізацією в електронному вигляді у форматі PNG, JPEG, TIFF тощо мінімальною роздільною здатністю 600×600 dpi з текстовим описом концепції та назвою роботи. Детальніше ознайомитися з правилами подання робіт для конкурсу можна тут.

Найкращі ескізи, отримані для участі у конкурсі, Національний банк розмістить на публічному ресурсі для проведення відкритого голосування.