×

Конкурс патріотичного малюнку для дітей «Герой ЗСУ очима дітей»

Укрпошта оголошує конкурс патріотичного малюнку для дітей   «Герой ЗСУ очима дітей», який присвячується мужності Українських бійців, що обороняють нашу країну.

Конкурс проходитиме з 26 вересня по 10 жовтня та приурочений  Дню захисників України. Метою його проведення є висловлення вдячності українським воїнам за захист нашої держави, виховання у дітей почуття патріотизму та ставлення до захисників України, а також заохочення дітей до читання періодичних видань.

У конкурсі можуть прийняти участь діти віком від  від 6 до 11 років. Автор найкращого малюнку, який  визначить конкурсна комісія   отримає від Укрпошти  смартфон Samsung. Автори робіт, які здобудуть 2, 3, 4, та 5 місця будуть нагороджені блоком марок з песиком Патроном! Всі учасники конкурсу отримують символічний сувенір – листівку з привітанням від песика Патрона.

Умови участі наступні:

  • дитині необхідно намалювати патріотичний малюнок, який висловлюватиме її почуття поваги та вдячності українським воїнам за мужність та оборону нашої країни. Вимоги до малюнка:  формат А4, довільне виконання, оригінальність, охайність, творчий підхід, чуттєвість, відображення та передача почуттів вдячності українським воїнам. Виконання – акварель,  гуаш,  тощо.
  • одному з батьків  або опікуну дитини:
  • оформити передплату на будь-яке дитяче видання з передплатних каталогів на 2023 рік (1 півріччя) (мінімальний термін передплати – один місяць) за допомогою сервісу «Онлайн передплата» та/або у відділеннях поштового зв’язку АТ «Укрпошта» та/або через листоношу «Офлайн передплата»;
  • надіслати на електронну адресу: katalog-periodiki@ukrposhta.ua скановану /фото копію малюнку дитини, копію  квитанції та абонементу ф. СП-1 (для підтвердження), У тексті листа зазначити ПІБ дитини, вік, місто проживання, та вказати свій контактний номер телефону.

Оригінали малюнків бажано надіслати поштою на адресу 01001, м. Київ, Хрещатик 22, каб. 537.

Більш детальні умови конкурсу на сайті Укрпошти у розділі «Акції»” https://ukrposhta.ua/ua/heroi-zsu-ochyma-ditei