×

Користь груші для здоров’я людини

Соковита, солодка, з медовим ароматом і чудовим смаком — так можна описати улюблену нами  грушу. Фрукт, який ми любимо, з’явився в результаті селекції деяких видів дикої груші в стародавніх Греції, Персії, Римі за кілька тисячоліть до нашої ери. Завдяки довгій історії селекції у наш час відомо таку величезну кількість її сортів. Груша росте протягом 150-200 років, а деякі сорти здатні дожити до 300 років.

Популярною груша стала завдяки  своїм високим смаковим якостям, які зберігаються як у свіжому так і переробленому вигляді. Плоди груші – джерело вітамінів, макро і мікроелементів. За наявності корисних елементів груші обігнали яблука і, навіть, смородину!

Від інших фруктів груша відрізняється поживністю, що у поєднанні з калорійністю робить її з найбільш бажаних і  корисних фруктів.

Груші допоможуть скинути зайву вагу.

Низькокалорійний продукт рослинного походження можуть вживати ті, хто сидить на дієті. Якщо до всього іншого додати сечогінні властивості, якими володіє груша, то виходить, що вона сприяє скиданню зайвих кілограмів.

Груші корисні для серця загалом та при порушеннях серцевого ритму зокрема. Це пов’язано з тим, що вона містить  багато калію, що позитивно впливає на роботу серця.

Груша корисна для роботи легенів.

Корисним буде вживання груші для травної системи.

Груші радять вживати для зміцнення стінок кровоносних судин.

Доведено, що корисні елементи груші допомагають боротися з депресивним станом. Ефірні масла, які містяться в грушах, покращують настрій та повертають бадьорість.

 Груша володіє такими корисними властивостями, як:

  • Сечогінний.
  • Жарознижуюче.
  • Дезінфікуючий.
  • Антимікробну.

Користь груші проявляється і в тому, що вона є абсолютно безпечним фруктом для вагітних. У цей період багато жінок піддаються авітамінозу. Фрукт не тільки допомагає від нього позбавитися, але і благотворно впливає на розвиток центральної нервової системи майбутнього малюка. Це відбувається через високий вміст фолієвої кислоти, яка впливає і на загальне самопочуття жінки.

Шкода для організму і протипоказання

Груша легко засвоюється організмом в молодому віці. У зрілому, вона вважається досить важким для шлунка продуктом, так як вимагає тривалого процесу переробки. Тому людям в похилому віці не варто обмежити вживання даного фрукта, щоб не провокувати ускладнення травлення, внаслідок якого може з’явитися здуття і відчуття тяжкості.

Захворювання кишківника. Хвороби шлунка. Не можна вживати фрукт на голодний шлунок і в поєднанні з м’ясом.

Не лише у свіжому вигляді, але в складі компоту, соку і варення, груша також корисна для організму людини. Вона робить кістки міцнішими, тому що в ній є необхідні мінерали, такі як кальцій, фтор і магній.

Якщо вживати груші, то можна помітити поліпшення стану шкіри: дрібні зморшки розгладяться, а обличчя отримає свіжий вигляд.