×

КРАСУНЯ ПОЛТАВИ-2019: найкрасивіших і найчарівніших названо! ВІДЕО

Нинішній конкурс «Красуня Полтави» уже 31-й. Розмінявши другий «тридцятник» він уже вступив у фазу зрілості, однак, як завжди, залишається молодим, веселим, творчим. Тож і цього разу ніхто з тих, хто попри п’ятницю, 13-те (!!!),  прийшов до міського Будинку культури, не нудьгував.

Відкриття фотовиставки.

Тим паче, що цього разу дійство розпочалося ще… до самого початку. Адже конкурсу передувало відкриття унікальної фотовиставки, відкритої у фойє МБК. Вона розповідає про 30-річну історію «Красуні Полтави», яка почалася далекого 1989 року. Лишень уявіть: першим переможницям конкурсу сьогодні уже за… Але не будемо про вік!  Краще познайомимося з цьогорічними номінантками:

Протягом конкурсу дівчата продемонстрували і свою зовнішність, і уміння вести себе на сцені, елегантно одягатися. А ще – свої творчі здібності і інтелект, адже протягом конкурсу  їм довелося відповідати на досить каверзні запитання і навіть продемонструвати знання історії та географії. Варто зазначити, що усі ці іспити вони склали з честю.

Та конкурс є конкурс. Як не крути, а доводиться вибирати кращих із кращих.

І ось настала довгождана мить:

Отже, першою красунею Полтави цього року стала Анастасія Кашуба.

Віце-міс конкурсу «Красуня Полтави-2019» стали: Валерія Мандрика, Марія Анічина, Юлія Поліковська, Тамара Лохматова і Анастасія Кришталь.

Визначено і переможниць в окремих номінаціях. Відтак ніхто із 18 красунь, які брали участь у фіналі не остався без звань, нагород  і подарунків.

Свою красуню в номінації «Міс Сенсація» традиційно обрав і «Полтавський вісник». Нею стала Віолетта Шинкаренко, приз якій вручив головний редактор газети Юрій Іванов.

Концертно-розважальна програма цього разу обмежилася місцевими зірками, серед яких були тепло зустрінуті глядачами Микола Гармаш, Тетяна Садохіна, Лариса Борисенко. Традиційно виступили і кращі танцювальні колективи міста: «Грація», «Міленіум» та інші.