×

“Креативність у візуальних комунікаціях” – у Полтаві відбудеться міні-курс для підлітків

Третій місяць поспіль у Полтаві проводять зустрічі  інтеграційного підліткового клубу “Наука єднання”, що реалізовується громадською організацією STEM is FEM за підтримки програми “Єднання заради дії”. Проєкт орієнтовано на підлітків 14-18 років, серед яких місцева молодь і переселенці, для яких місто стало новим або ж тимчасовим домом. На зустрічах клубів учасники спілкуються з представниками різних професій, беруть участь в групі психологічної підтримки, знайомляться один з одним, а також заводять перші професійні знайомства.

Від жовтня зустрічі клубу відбуватимуться в оновленому форматі: тепер учасники зможуть прослухати повноцінний міні-курс, виконати практичні завдання та отримати сертифікат про здобуті навички. Перший курс розраховано на 2 місяці (по 2 заняття на місяць) і буде присвячено креативності у візуальних комунікаціях. Викладачами стануть ілюстраторка Нато Мікеладзе та графічний дизайнер Свят Келим-Золотайко. Вони розкажуть про розвиток візуальної комунікації, як шукати оригінальні візуальні рішення та як використовувати ці знання на практиці.

Перше заняття відбудеться 12 жовтня у конференц-залі готелю Рейкарц Галерея (вул. Європейська 7) з 17:00 до 19:30. Курс розраховано на учасників із будь-яким рівнем попередньої підготовки. Друга частина зустрічей клубу лишиться без змін – клуб психологічної підтримки, спілкування один з одним та кава-брейк. Участь у курсі безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

На думку організаторів, створення клубів підтримки надасть можливість підліткам краще соціалізуватися та отримати психологічну підтримку в умовах невизначеності війни. Крім того, нова інформація і цікаве спілкування із однолітками та цікавими спікерами сприятливо вплине на загальний стан підлітків, що вимушено опинилися далеко від дому.

Довідково: до 24 лютого проєкт STEM is FEM, ініційований IT-підприємцем та засновником технологічної компанії Roosh Сергієм Токарєвим був освітнім проєктом з популяризації STEM-спеціальностей серед дівчат-підлітків. З початком повномасштабного військового вторгнення РФ в Україну, діяльність проєкту було розширено.

Організатори проводять інтеграційні офлайн-зустрічі раз на два тижні у шістьох містах України: в Ужгороді, Чернівцях, Рівному, Полтаві, Хмельницькому та Вінниці за умови попередньої реєстрацією:

За анонсами зустрічей можна слідкувати на сторінках STEM is FEM у соцмережах: Facebook та Instagram