×

«Кременчужанка» народила на зупинці в Полтаві

Новина, яка облетіла ледь не всі вітчизняні ЗМІ: 31-річна «жителька Кременчука» приїхала до Полтави і стала мамою прямо… на зупинці громадського транспорту в мікрорайоні Левада. Однак у той час, коли журналісти вже відпрацьовували сценарії наступних публікацій у стилі «хеппі-енду», рішення жінки перекреслило всі оптимістичні сподівання. Утім, про все по порядку…

Усе трапилося 16 серпня, близько 8.00, на зупинці в районі вул. Головка. Людей на той час тут було небагато, але, за словами медиків, які прибули на виклик, допомогу породіллі надала одна з жінок, яка й передала дитину екіпажу швидкої. До речі, дорогою до пологового будинку медики продовжували надавати допомогу породіллі. Зрештою ні матері, ні новонародженій дівчинці вже нічого не загрожувало. Та, як з’ясувалося, небезпека на дитину чекала звідти, звідки її ніхто й не очікував: мати вирішила від неї відмовитися. Офіційно вона заявила, що не зможе утримувати дитину, оскільки уже має одну, яку виховує самостійно.

Як засвідчують медики, жінка не стояла на обліку за місцем проживання як вагітна і навіть приховувала свій стан від навколишніх. Відтак можна передбачити, що не лише суто фінансові проблеми стали вирішальними в ухваленні такого рішення. Підтвердженням цього є той факт, що, навіть знаючи про ймовірне «ось-ось», жінка наважилася поїхати до чужого міста, де навіть нікого не знає. Хай там як, та головне, що дівчинка здорова. Її біологічна мати не понесе кримінальної відповідальності, бо відмовилася від власної дитини офіційно.

До речі, у більшості публікацій жінку називали «кременчужанкою», але, як з’ясувалося, вона спершу вказала неправдиві дані, бо насправді є жителькою Великобагачанського району.