×

Купатися заборонено на трьох пляжах Полтави

Інспекція по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста Полтава з метою недопущення виникнення та розповсюдження інфекційних захворювань серед населення міста у літній період року, повідомляє наступне.

На сьогоднішній день в місцях, визначених відповідним рішенням виконавчого комітету Полтавської міської ради для масового відпочинку людей на річці Ворскла, враховуючи результати лабораторних досліджень, щодо якості води в поверхневих водних об’єктах проведених Головним управлінням Держпродспоживслужби в Полтавській області щодо невідповідності нормативам якості показників води та виявлених відхилень показників ЛКП (лактозо позитивної кишкової палички), визнати тимчасово непридатними для купання людей окремі міські пляжі.

Інспекцією по контролю за благоустроєм міста проведено відповідну роз’яснювальну роботу з суб’єктами підприємницької діяльності, що здійснюють обслуговування людей у місцях масового відпочинку на р. Ворскла в напрямку необхідності встановлення інформаційних щитів про заборону купання на пляжах (пляжі № 1, № 2 Київського району, приватний пляж «Плесо»).

Питання якості води у водоймищах знаходиться на постійному контролі Полтавського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби у Полтавській області.