×

Лідер нам ще не по зубах

У спорткомплексі ГУМВС України в Полтавській області відбулися перенесені матчі чемпіонату України з гандболу серед чоловічих команд вищої ліги. Полтавське «Динамо-Академія» приймало лідера – ужгородські «Карпати». В обох матчах полтавці зазнали поразок. У першій зустрічі підопічні Олександра Горського демонстрували рівну гру, проте створили більше помилок, та й воротар гостей зіграв більш упевнено. На другу зустріч наші земляки не змогли знайти вагомих аргументів.

Перший матч: «Динамо» – «Карпати» – 25:29

Другий матч: «Динамо» – «Карпати» – 19:38.

«Динамо»: Кривошей, Трипольський, Прокопцов, Прокопчук, Стась, Антонов, Даценко, Нестеренко, Маліченко, Цуревський, Баксараб, Фещенко, Ганноха, Шуміло, Лагунов, Мухін.

Головний тренер: Олександр Горський.

Після туру президент Федерації гандболу Полтавської області Валентин Грабко оптимістично прокоментував ці зустрічі: «Незважаючи на дві поразки в домашніх матчах, хлопці показали, що вони можуть грати на рівних, а може, і краще з чемпіоном вищої ліги сезону 2018–2019 року ГК «Карпати», який ще грає у Словацькій лізі. Чим більше матчів проведуть хлопці, тим більше буде досвіду і перемог. Саме цього нашій молодій команді бракує, але ми працюємо в цьому напрямку. У колективі є гравці, які ще навчаються в школі, але поряд і ті, які грали, коли ГК «Динамо» посідав перше місце в Суперлізі. Тож нашим молодим гравцям так тримати! Скажу добрі слова молодому воротарю Владу Трипольському і дебютанту Роману Ганносі, який забив перший м’яч у чемпіонаті. Вдячний головному тренеру Олександру Горському і тренеру-гравцеві, майстру спорту України, члену молодіжної збірної України з пляжного гандболу Миколі Кривошею. Також розігрувальнику В’ячеславу Нестеренку, центральному блокувальнику Олегу Шумилу, лінійним Владу Логунову та Юрію Прокопчуку, лівому напівсередньому Богдану Басарабу, правому крайньому Денису Мухіну. На жаль, пропустив матчі досвідчений центральний блокувальник Павло Бацман, можливо, був би інший результат. Дякую хлопцям, що знаходять час і бажання відстоювати честь Полтавської області в цих престижних змаганнях»