×

Літня жінка проживає у зруйнованій квартирі

Мешканка будинку на вулиці Грушевского з острахом чекає на дощі та сніг. Річ у тім, що дах будинку, у якому вона проживає, перебуває в аварійному стані та постійно протікає, поступово руйнуючи будівлю. Тож, аби привернути увагу до своєї проблеми, полтавка звернулася до редакції «ПВ».

Місцева жителька Ніна Тимошенко жаліється, що міська влада ніяк не допомагає та постійно ігнорує її численні звернення. Жінка каже, що проживає у квартирі разом із чоловіком-інвалідом. Через брак коштів подружжя Тимошенків не може самотужки розв’язати проблеми з дахом, тож вимушене щодня дихати цвіллю:

– У нашій квартирі постійно затікає стіна. Від постійної вологи опала плитка та обвалюється цегла.  Під час дощу по стінах біжить вода. У нас немає коштів постійно підтримувати будівлю в належному стані, адже я заробляю дві тисячі гривень, а мій чоловік отримує лише три тисячі. Усе життя він пропрацював мотористом, але вже понад десять років лежачий паралізований.

Також вона додала, що неодноразово зверталася по допомогу до управління житлово-комунального господарства й особисто до заступника міського голови з питань ЖКГ, представника команди Олександра Удовіченка «Рідне місто» Олексія Чепурка, але їй відповіли, що на розв’язання таких проблем у міста немає коштів.

– Пішла до Олексія Чепурка на особистий прийом, але чиновник порадив ладнати дах самотужки. Я згодна робити це власними силами. Але я ж туди не дістану. Прошу машину. Мені 70 років, я полізу, заляпаю його, щоб воно ж не бігло. Немає сили це все терпіти.

Нині обурена полтавка переконана, що. лише привернувши увагу громадськості, можна досягти певних успіхів та вирішити це болюче питання. Адже всім хочеться жити у комфортному та безпечному місті.