×

Майбутній лікар виборола титул «Найкращий студентський голос Полтави»

5 листопада в concert-hall «Villa Крокодила» відбувся фінал вокального конкурсу «Студентський голос – 2019». Десятка найкращих вокалістів підготувала яскраві виступи, які вразили не тільки членів журі, але й глядачів. Підтримати учасників прийшло понад сотню полтавців.

Розпочали учасники з сольних номерів. Студентка Полтавського юридичного інституту НЮА ім. Ярослава Мудрого – Валерія Мизнікова підготувала епізод з мультфільму «Холодне серце».

–  Казки можуть стати реальністю – все залежить від тебе. Моя пісня була про те, що деяким людям в житті не вистачає кохання, тепла та підтримки. Хочу, щоб у кожного воно було справжнім і палким, – розповіла Валерія Мизнікова.

Під яскравий виступ Анни Йосипенко «Payoss» танцювали навіть судді. Студентка Полтавського університету економіки і торгівлі підкреслила, що в її виступі головна енергія, яка йде від залу:

– Коли виходжу на сцену, співаю не голосом, а серцем, ніби потрапляю в інший світ. Такі емоції хочеться переживати кожну мить життя.

Учасник Максим Мирошниченко вперше взяв участь у вокальному конкурсі. Хлопець не очікував, що пройде до фіналу:

– Після участі в «Студентському голосі Полтави» я планую більш професійно зайнятися вокалом. Такі заходи відкривають молоді таланти та захоплення, які в майбутньому допоможуть реалізуватися. Вдячний кожному, хто допомагав та підтримував мене.

Учасниця Анастасія Довгопол своїм драйвовим виступом продемонструвала, чого ж навчають в Полтавському коледжі мистецтв ім.М.В.Лисенка. На сцені разом з нею були студенти навчального закладу, які грали на музичних інструментах.

Друга частина гала-концерту складалась з дуетних виступів. Хто з ким буде, обирали методом жеребкування. На підготовку до виступу в учасників було 15 хвилин. Такий конкурсний етап організували вперше. Про це розповів студентський мер міста Сергій Шабельник:

– Дуже важко обирати найкращого серед кращих. Хотілося б почути, як учасники конкурсу покажуть себе в екстремальних умовах підготовки.

Окрасою фіналу стали виступи полтавських зірок та танцювальних колективів . Серед них і члени журі – викладач вокалу, співачка, лауреат всеукраїнських і міжнародних конкурсів, автор текстів Дарія Бєлікова, переможець проекту «Студентський голос Полтави 2017» Махсун Будаков «MBIE” та минулорічна переможниця Євгенія Гаєва.

Концертний вечір пройшов буквально на одному диханні. І ось настав момент, якого всі чекали з великим нетерпінням – оголошення результатів вокального конкурсу «Студентський голос – 2019». Усі учасники отримали дипломи в різних номінаціях та подарунки від партнерів конкурсу.

Журі було непросто обрати фаворита, адже всі учасники постаралися на славу. Одні зачарували силою і проникливістю свого голосу, інші просто приголомшили своїм артистизмом і цікавою манерою виконання.

За підсумками виставлених балів своїм оксамитовим тембром третє місце виборов студент Луганського національного університету ім.Т.Г.Шевченка Сергій Списюк .

За свій запал Анна Йосипенко отримала друге місце. І переможницею вокального конкурсу стала студентка Української медичної стомалогічної академії Анна Дзюбан. Дівчина отримала не тільки кубок, але й сертифікат на запис пісні в студії Наталії Май.

–  Велика вдячність організаторам конкурсу. А також моїй підтримці. Атмосфера протягом всіх етапів конкурсу панувала приголомшлива як серед конкурсантів, так і серед глядачів. Мені дуже приємно стати частиною цього грандіозного проекту, – поділилась враженнями володарка титулу «Найкращий студентський голос Полтави».

На  завершення начальник управління в справах сім’ї, молоді та спорту Полтавського виконкому з команди Андрія Матковського Олена Бабенко підкреслила, що полтавська молодь найкраща:

– Другий рік ми успішно провели «Студентський голос Полтави». За час його існування вдалося розкрити безліч талановитих вокалістів. Єдиний спосіб амбітній молоді заявити про собі – це сцена. Звичайно ж, це досить витратне задоволення, і технічно, і організаційно, але ж ми повинні розуміти, що таким чином ми розвиваємо культуру нашого міста.