×

Майстри аматорського мистецтва привітали працівників освіти

2 жовтня 2021 року відбувся обласний огляд-конкурс народної творчості «В своїй хаті своя й правда, і сила, і воля» у Ланнівській територіальній громаді, що був  приурочений до Дня працівників освіти.

Мистецький захід пройшов у відремонтованій і просторій глядацькій залі Ланнівського будинку культури. У концерті взяли участь 11 аматорських колективів  з Ланнівського, Верхньоланнівського, Климівського, Федорівського та Нижньоланнівського сільських будинків культури.

— Участь у огляді-конкурсі взяло більше ста учасників з різних колективів, — роз-0повів директор Полтавського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи Дмитро Соколов. —  Це і зразкові аматорські хореографічні колективи «Веселка» та «Світанок», народний вокальний колектив «Водограй» та народний аматорський театральний колектив «Феєрія». Аматори продемонстрували звітну програму членам атестаційної комісії по присвоєнню, підтвердженню та позбавленню звання «народний (зразковий) аматорський колектив (студія)».

Вокальне мистецтво зачаровувало глядачів багатоголоссям, артистичністю,  емоційністю, сценічним образом, тембральним звучанням та яскравими концертними костюмами. На достойному рівні виступили учасники  хореографічних ансамблів, які артистично, емоційно та динамічно виконували оригінальні та композиційно складні, танцювальні постановки. Акторську майстерність, творчу індивідуальність, виконавську техніку та яскраве перевтілення в художні образи презентували учасники народного аматорського театрального колективу.

— Місцева влада всебічно підтримує та розвиває культуру громади, забезпечує необхідною матеріальною базою творчі колективи, створює сприятливі умови для всебічного творчого розвитку і самореалізації талановитої молоді, – розповів Ланнівський сільський голова Костянтин Олександрович Удовиченко.

Також, мистецький захід доповнила виставка творчих робіт учасників гуртків, які діють при будинку культури, серед яких: картини, малюнки, фотознімки та ляльки-мотанки, що розмістилася у холі будинку культури.

Захід пройшов у теплій, затишній атмосфері. Вдячна публіка дарувала артистам свої оплески.

Інформацію надано Комунальною установою  «Обласний Центр народної творчості та культурно-освітньої роботи» Полтавської обласної ради