×

Майже за 100 млн гривень продають один із найбільших м’ясокомбінатів України

OpenMarket (ДП “СЕТАМ”) продає арештований цілісний майновий комплекс ПАТ “Кременчукм’ясо” за 92 млн грн. Про це повідомили у пресслужбі держпідприємства.

На продаж виставлено цілісний майновий комплекс підприємства “Кременчукм’ясо”, який складається з будівель, споруд, земельних ділянок, устаткування, інвентарю, транспортних засобів, прав на торговельні марки. Сюди ж належать електричні, газові мережі, під’їзні шляхи, водопровідні мережі та інше інженерно-технологічне обладнання.

Генеральний директор ДП “СЕТАМ” Віктор Вишньов підкреслив, що сучасне підприємство м’ясопереробної промисловості має відомий бренд та великі перспективи розвитку:

–  Понад 60% – це ГОСТівська продукція, інше – авторські рецептури технологів.

Стартова ціна 92 149 155.51 грн.

Дата закінчення подання заявок 15 листопада 2019 року.

Нині підприємство входить до власності олігарха Костянтина Жеваго. Йому нещодавно надіслали повідомлення про підозру у внесенні недостовірних відомостей до декларації.

«Кременчукм’ясо»  займається виробництвом продукції, що реалізується через різні сторонні точки. Мають власну фірмову мережу магазинів «М’ясна лавка». Мережа велика, вона вбираєв себе 11 торгових точок і сім магазинів.

Продукція м’ясокбінату: варені ковбаси, напівфабрикати, сосиски, нефондова продукція, варено-копчені ковбаси, паштети, сирокопчені ковбаси, напівкопчені ковбаси, шинка в поліаміді, м’ясні делікатеси.