×

Маленька Ніночка та її мама потребують вашої допомоги!

Вагітність жінки протікала нормально. Дівчинка народилася здоровою. У лікарів, яких мама проходила із власної ініціативи, не було жодних зауважень до розвитку і здоров’я дитини.

Але з часом стало зрозуміло, що щось не так. Ніночка самостійно перевернулася, сіла, поповзла, а от іти не поспішала. Лікарі говорили, що таке буває, потрібно почекати, дитина лінується і має повне право не ходити самостійно до 18 місяців.

Вкотре мама звернулася до лікарів і почала бити на сполох, коли доньці було 1 рік і 5 місяців. Виявилося, що ступні дитини деформовані і потрібна довготривала реабілітація, яка дасть їй можливість ходити.

На даний момент дівчинці 1 рік і 9 місяців. Самостійних кроків вона так і не робить. За цей час було зроблено багато аналізів, отримано консультацій різних спеціалістів. Результати обстежень просто приголомшили. У дитини важкий діагноз – «вроджена вада розвитку головного мозку лісенцефалія, синдром рухових порушень в нижніх кінцівках. Загроза по диплегії затримка статокінетичного розвитку». Що потребує значних коштів для лікування.

Зараз дівчинка відвідує Центр відновлення Кортекс, Центр реабілітації дітей з інвалідністю. Лікарі кажуть, що все буде добре, вона не безнадійна, але потрібно продовжувати лікування та реабілітацію.

Бюджет мами дуже обмежений, бо вона виховує дитину сама. Але їй так хочеться бачити свою донечку здоровою! Важливою буде кожна гривня. Не будьте байдужими і допоможіть Ніночці зробити такі бажані самостійні кроки!

Кошти можна перерахувати на карту мами:

Крестьянінова Світлана

5375 4141 2838 2545