×

Мар’яна Григорян була учасницею телешоу «Х-фактор»

28-річна Мар’яна Григорян уже не уявляє свого життя без співу. З дитинства дівчина брала активну участь у художній самодіяльності. Згодом виступала на всіляких заходах та концертах у Полтаві. Широкому загалу стала відома вісім років тому після участі в телешоу «Х-фактор». Зараз вона співає на весіллях та корпоративах. Нині навчається на заочному відділенні філіалу Луганської консерваторії, розвиває навички оперного співу. Кореспондент «ПВ» розпитав дівчину, як змінилося її життя після участі в талант-шоу.

За словами Мар’яни Григорян, перші три роки після участі в талант-шоу люди на вулиці проходу не давали. Робили компліменти, хотіли поговорити та сфотографуватися:

– Нині ажіотаж до мене стишився. Однак продовжую займатися творчістю. Тепер до талант-шоу ставлюсь по-філософськи. Вони дають змогу переосмислити життя. Зрозуміла, що за успіх і місце під сонцем треба боротися. Шоу стало своєрідним злетом. Проте усвідомила, що життя не стоїть на місці, треба й далі розвивати свої вміння.

Після проекту дівчина покинула навчання в Полтавському педуніверситеті. Пішла з третього курсу, оскільки вирішила повністю присвятити себе творчості.

– Три роки тому вступила на заочне відділення філіалу Луганської консерваторії за класом вокалу. Тепер пробую себе ще й в оперному співі. Двічі на тиждень ходжу до музичного училища. Беру приватні уроки із академічного вокалу. Зі мною займається викладач із консерваторії Руслан Христиченко. Він вірить у мене та хоче розвивати мій талант.

Нині дівчина працює сама на себе, виступає на замовлення. В основному це весілля та корпоративи.

– Основна моя реклама – сарафанне радіо. За шість годин виступу беру п’ять тисяч гривень. Якщо ж півгодинний виступ на концерті, то дві чи півтори тисячі. Але завжди іду клієнтам назустріч. Роблю невеликі знижки, якщо бачу, що це потрібно. Дивую вокальними даними та майстерністю. Замовляють найчастіше нові пісні, які крутять по радіо. Люди старшого покоління просять хіти 80-их чи 90-их, Аллу Пугачову, Ірину Алегрову. На весіллях іноді замовляють шансон. Виконувала пісні із репертуару гурту «Воравайки», – говорить Мар’яна Григорян. – Для друзів можу заспівати безкоштовно. Чи, наприклад, якщо колеги кличуть на якісь заходи – теж не беру грошей. Це можливість нагадати про себе.

Крім вокалу, у Мар’яни з’явилося ще кілька захоплень. Почала малювати осінні пейзажі. Використовує олійні фарби. Уже є дві достойні роботи. Також дівчина почала писати вірші. Готує до друку власну авторську збірку. Збирається брати участь у цьогорічному «Х-факторі».