×

Мешканців аварійної багатоповерхівки кинули напризволяще

Мешканці одного з будинків по вулиці Івана Мазепи вкотре нарікають на роботу управління ЖКГ та його очільника – представника команди Олександра Удовіченка «Рідне місто» Олексія Чепурка. Їхня багатоповерхівка вже багато років поспіль руйнується та тріскається. Нині ж будівля стала аварійною та кожного дня загрожує життю та здоров’ю понад сотні людей. Не бажаючи миритися з такою несправедливістю, активісти звернулися до редакції «ПВ», щоб надати ситуації розголосу.

Полтавка Ганна Чернявська серед основних проблем будинку називає зруйнований вхід у під’їзд та потріскані стіни:

– Як тільки-но піде дощ, усі квартири з п’ятого по перший поверх заливає водою. Щоразу повністю сиріють стеля та стіни, а на підлозі збираються цілі калюжі. Однак найстрашніше, що вода тече навіть із щитової та поряд із електродротами. Разом із сусідами кожного разу боїмося, що згорить проводка чи ще когось уб’є током.

Зрештою, не дочекавшись підтримки від чиновників, люди зібрали кошти та самотужки відремонтували покрівлю. Проте вирішити всі проблеми багатоповерхівки якісно та «на віки» в них не вистачає ані сил, ані грошей. За словами Любові Тонконог, у будинку проживають переважно люди похилого віку, які живуть на мізерні пенсії та не можуть зробити повний капітальний ремонт власним коштом. Тож поки деякі чиновники проголошують курс на щасливе та світле майбутнє, звичайні полтавці з острахом чекають весняних дощів та ганчірками збирають воду з підлоги.