×

Міністерство молоді та спорту України уклало угоду про розробку інформаційної системи, яка переведе у публічну площину процес присвоєння спортивних звань

Основне завдання проєкту – створити електронний механізм, який дозволить оприлюднювати інформацію про присвоєння спортивних звань з видів спорту, офіційно визнаних в Україні у форматі відкритих даних, що забезпечити прозорість, публічність та підзвітність процесу присвоєння спортивних звань.

Впровадження системи дозволить:

– Подати заявку через портал в електронному вигляді. Не потрібно буде витрачати час на відвідування органів державної влади та очікування у чергах.

– Побачити етапність проходження заявки на присвоєння спортивних звань. Кожен громадянин зможе побачити на якій стадії знаходиться розгляд заявки.

– Дізнатись безпосередніх виконавців кожного етапу, що дозволить побачити ефективність обробки заявок державними службовцями.- Опублікувати реєстр присвоєних спортивних звань, що дозволить кожному спортсмену та тренеру, якому присвоєне спортивне звання, з легкістю знайти себе у цьому реєстрі.

В результаті ми знизимо корупційні ризики та зловживання з боку державних службовців та представників федерацій на процедурі присвоєння спортивних звань за рахунок вільного доступу до інформації для громадськості.

Проект реалізується за підтримки USAID/UK aid TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах