×

Міністр культури та інформаційної політики порадив кращі українські мультфільми

Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко назвав мультфільми українського виробнитва, які слід переглянути.

Їхні назви він перерахував у своєму телеграм-каналі.

-Серед достойних повнометражних робіт, які можна переглянути – “Клара та Чарівний Дракон”, “Микита Кожум’яка”, “Викрадена принцеса”. Не можу не згадати і про мультсеріал “Козаки”, який вже став класикою, та короткометражну анімацію “Кохання”. Цього року на екрани також вийдуть “Гулівер” та “Віктор-робот”, – написав Міністр.

Також він згадав, що у виробництві Держкіно повнометражна робота “Азарт”, три анімаційних серіали, авторська анімація Микити Лиськова, роботи Анатолія Лавренішина і Степана Коваля та інші.

-Усі вони побачать світ цього року. Також у роботі “Мавка” за мотивами драми-феєрії Лесі Українки “Лісова пісня” та “33 образи Петрика П’яточкіна” про улюбленого дитячого героя. Ще три угоди з числа переможців 14-го пітчингу будуть укладені протягом 2021-го. До їх числа увійшли короткометражні фільми “Сад переїхав”, “Тигр блукає поруч” і телесеріал “Чорна-чорна курка”, – повідомив Олександр Ткаченко.