×

Міська влада має зменшити свої 50-тисячні зарплати і віддати їх полтавським медикам – вийде кожному по п’ять тисяч щомісяця

Міська влада Шамоти – Удовіченка істерить, що їй не вистачить грошей на надбавки і зарплати медикам, та разом із іншими міськими головами-феодалами шантажує уряд і президента.

До речі, моя мама теж медик із пенсією 2 тис. грн і стажем 35 років. Вона не пам’ятає жодної турботи про людей у білих халатах від влади Удовіченка і Мамая. Лікарні нищились, медиків не підтримували.

Ми пропонуємо КОНКРЕТНІ кроки для забезпечення гідними доплатами медиків: – зменшіть фонд оплати праці міської влади (Полтава і три її райони: 750 чоловік, щомісячний фонд зарплат/видатків на утримання – 30 млн гривень, на рік – більш ніж 300 млн грн). Необхідно скоротити на дві третини. Зекономимо для медиків мінімум 120 млн грн, або 10 млн грн на місяць. – ми добилися, аби міськрада відмовилася від 4 млн грн на свій піар, але ще лишилися приховані кошти на так зване покращення іміджу міста, на інформування щодо програми ОСББ, купа всіляких видатків на грамоти та сувеніри, гроші на закордонні відрядження керівників міста тощо. Ще приблизно 7 млн грн на рік у фонд лікарів Полтави, або 500 тис. грн на місяць; – 5,6 млн грн, які ви подарували партії «Свобода» на патріотичне виховання, теж віддайте лікарям. А після закінчення карантину продовжимо патріотичне й інше виховання, але не через партії.

Це ще плюс 5,6 млн грн на підтримку медиків. Це 500 тис. грн на місяць. – приберіть фінансування фантомного Інституту розвитку міста, громадські об’єднання, оформлені на близьке оточення Удовіченка та Шамоти. А реально це передвиборний бек-офіс Удовіченка і Шамоти на суму 17 млн грн у рік та майже 1,5 млн грн на місяць. – просто відмовтесь від половини двох видів відкатів: з комуналки та тендерних закупівель у медицині, і щомісяця місто зекономить до 10 млн грн, а люди не жахатимуться від захмарних 43-мільйонних витрат за прибирання невидимого снігу.

От і маємо ще 15–20 млн грн на місяць. Це щомісяця додатково по 5–7 тис. грн кожному медику Полтави. Звертаю увагу, що і Полтавська обласна рада та адміністрації мали б подумати про самоекономію і підтримку медиків. Адже є проблема підвезення медперсоналу із районів на роботу в Полтаву, забезпечення масками, рукавичками, дезінфекторами тощо. У Кобеляках місцева влада забезпечила своїх жителів масками, а ви наживаєтесь на масках і ліках, бо саме команда Шамоти – Удовіченка контролює більшість аптек міста.

Ось ці аптечні фірми: ТОВ «СВ Медікал», код: 38803201; (аптеки і постачання медикаментів), ТОВ «Фірма АЙЛАНТ ЛТД», код: 13936542 (аптеки і постачання медикаментів), ТОВ «Юнсон», код: 21045544 (аптеки і постачання медикаментів), аптеки «Тріоль».

Влада КАПЛІН