×

Міська влада продовжує «душити» малий бізнес

Під час сесії Полтавської міськради біля будівлі пройшла акція протесту проти блокування видачі дозволів на встановлення кіосків та демонтажу вже існуючих.

Близько двадцяти людей переважно студентів у мовчазному протесті систематично рухалися по пішоходному переходу, блокуючи проїжджу частину. Щоб запобігти ДТП, поліція заблокувала проїзд далі повороту із вул. Соборності на вул. Європейську.

За словами мітингарів, захід організував підприємець, їхній роботодавець Володимир Пронь. Переважна більшість з учасників протесту відмовилася спілкуватися з журналістами та надавати будь-які коментарі. І лише полтавка Владислава Нестеренко підкреслила, що планує боротися за своє робоче місце:

– Особисто мене обурює, що наші МАФи зносять, а на існування інших принципово закривають очі. Я працюю і хочу надалі залишатися в рідному місті, але мене примусово позбавляють роботи та змушують до трудової міграції у інші міста або закордон.

Сам підприємець Володимир Пронь заявив, що має ще вісім кіосків, а чотири кіоски вже закрили. За його словами нині у нього працює понад 20 людей. Усі вони можуть втратити роботу. Також він зауважив, що протестуватиме доки на його вимоги не звернуть увагу та не вийдуть на конструктивний діалог.